Rodinný dům 3 + kk, Kastelorizo, Kastelorizo | 1
Rodinný dům 3 + kk, Kastelorizo, Kastelorizo | 2
Rodinný dům 3 + kk, Kastelorizo, Kastelorizo | 3
Rodinný dům 3 + kk, Kastelorizo, Kastelorizo | 4
Rodinný dům 3 + kk, Kastelorizo, Kastelorizo | 5
Rodinný dům 3 + kk, Kastelorizo, Kastelorizo | 6
Rodinný dům 3 + kk, Kastelorizo, Kastelorizo | 7
Rodinný dům 3 + kk, Kastelorizo, Kastelorizo | 8

Vila

Užitná plocha 138 m2, pozemek -

Kastelorizo, Kastelorizo

13 140 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Tradiční, 120 let starý dům poskytne kouzelné bydlení přímo v přístavu jednoho z nejmystičtějších řeckých ostrovů Kastellorizo.

Dům se zelenými okenicemi (138 m²) stojí přímo na pobřeží a umožňuje pohled na klidnou tyrkysovou hladinu moře, vesnici a okolní skalnatou krajinu. Přízemí se skládá z prostorného obývacího pokoje s okny a dveřmi, které se otevírají k pobřežní promenádě, plně vybavené kuchyně, posezení v mezaninu (prostor lze použít i jako extra ložnici) a koupelny. Patro nabízí dvě ložnice, koupelnu a balkon s otevřeným výhledem na panorama přístavu a 2 km vzdálené turecké pobřeží. Dům je po kompletní renovací, při které byla pozornost věnována každému detailu.

Dekorace a nábytek v kombinaci s odvážnými barvami na stěnách dávají domu nezaměnitelný umělecký a bohémský styl. Přímo před domem jsou schůdky do vody a také prostor pro ukotvení lodi. Dá se říci, že kvalitní stavba v kombinaci s jedinečnou polohou domu dali za vznik nemovitosti s neopakovatelnou atmosférou.

Kastellorizo, součást regionální oblasti Rhodos, je nejmenší a jeden z nejhezčích Dodekanských ostrovů, který je známý svou kulturou a majestátní krajinou.

Interiér 138 m2.

Prodejní cena 13 140 000 Kč / 500 000 €
Užitná plocha 138 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 29307

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.