Rodinný dům 6 + kk, Korissia, Kea | 1
Rodinný dům 6 + kk, Korissia, Kea | 2
Rodinný dům 6 + kk, Korissia, Kea | 3
Rodinný dům 6 + kk, Korissia, Kea | 4
Rodinný dům 6 + kk, Korissia, Kea | 5
Rodinný dům 6 + kk, Korissia, Kea | 6

Vila

Užitná plocha 230 m2, pozemek -

Kea, Korissia

19 350 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Kousek od přístavu Korisia na ostrově Kea, který je součástí Kykadského souostroví Egejského moře, leží v úžasném prostředí moře, skal a nádherných západů slunce nadčasová nábřežní vila nabízející eleganci i naprosté pohodlí.

Dům s interiérem o 230 m2 má pět ložnic s en-suite koupelnami, prostorný obývací pokoj s jídelnou a kuchyní, toaletu pro hosty, pokoj pro zaměstnance s koupelnou a velkou komoru.

Vila je krásně zařízená pečlivě vybraným nábytkem kombinující tradiční řecký styl s moderními liniemi. Velká terasa s působivým bazénem, který plynule přechází v horizont, a pergolou s letní kuchyní a jídelním koutem je ideálním místem k trávení dnů v letních měsících. Malé schody vytesané do skal pak vedou k břehu s lehátky a slunečníky.

Za klíčové rysy nemovitosti se jednoznačně mohou označit nádherné západy slunce a výhledy na sousední ostrov Makronissos a pobřeží Attiky.

Malý, klidný a přesto kosmopolitní ostrov Kea má snadný přístup do Atén a na mezinárodní letiště. Korisia je malebné přístavní městečko s kopcovitou krajinou posetou bílými domy a terakotovými střechami.

Vila: 230 m2.

Prodejní cena 19 350 000 Kč / 750 000 €
Užitná plocha 230 m2
Parkování Ano
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 29310

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.