Rodinný dům 5 + 1, Slapy, Slapy - Praha-západ | 1
Rodinný dům 5 + 1, Slapy, Slapy - Praha-západ | 2
Rodinný dům 5 + 1, Slapy, Slapy - Praha-západ | 3
Rodinný dům 5 + 1, Slapy, Slapy - Praha-západ | 4
Rodinný dům 5 + 1, Slapy, Slapy - Praha-západ | 5
Rodinný dům 5 + 1, Slapy, Slapy - Praha-západ | 6
Rodinný dům 5 + 1, Slapy, Slapy - Praha-západ | 7
Rodinný dům 5 + 1, Slapy, Slapy - Praha-západ | 8
Rodinný dům 5 + 1, Slapy, Slapy - Praha-západ | 9
Rodinný dům 5 + 1, Slapy, Slapy - Praha-západ | 10
Rodinný dům 5 + 1, Slapy, Slapy - Praha-západ | 11
Rodinný dům 5 + 1, Slapy, Slapy - Praha-západ | 12
Rodinný dům 5 + 1, Slapy, Slapy - Praha-západ | 13
Rodinný dům 5 + 1, Slapy, Slapy - Praha-západ | 14
Rodinný dům 5 + 1, Slapy, Slapy - Praha-západ | 15
Rodinný dům 5 + 1, Slapy, Slapy - Praha-západ | 16
Exkluzivně

Rodinný dům 5 + 1

Užitná plocha 486 m2, pozemek 11 755 m2

Praha-západ, Slapy, Slapy

Do Prahy půl hodiny, ale bude se vám tam chtít stále méně. Můžete tu v klidu pracovat, sbírat vlastní houby, lesní jahody a borůvky, poslouchat zpěv ptáků a šumící les, večer pozorovat hvězdy. Koupat se v bazénu nebo na přehradě. V zimě zatopíte v krbu vlastním dřevem a užíváte si jeho vůni.

Dispozice se skládá z prostorného obývací pokoje s přilehlou terasou, volně propojenou kuchyní a jídelnou. Dále je zde prádelna, toaleta a předsíň. V patře jsou 3 ložnice s terasami, šatna průchozí do koupelny a menší ložnice se vstupem na zahradní terasu a dále k bazénu. V suterénu je pak technická místnost a samostatný pokoj s vlastním vchodem a sociálním zařízením.

K vybavení patří 2 krby a pec na pizzu, centrální vysavač, markýza nad dolní terasou nebo alarm napojený na mobilní telefon. Vyhřívaná dlažba a kvalitní izolace domu zajišťuje příjemné klima v zimě i v létě. Na zahradě stojí zahradní domek se saunou, venkovní krb s udírnou, bazén s posuvným krytím i původní bazén (nyní nepoužívaný). Vinný sklípek ukrývá unikátní sud a místo až na 400 lahví. Parkování ve dvojgaráži a 2. garáži až pro 4 auta, další stání na pozemku. Ústřední topení a ohřev TUV krbem nebo na elektřinu (automatické přepínání). Voda z vlastního vodovodu (záložní rezervoár na vodu). Dům procházel průběžně opravami, velká rekonstrukce proběhla v 90. letech, kdy byla vyměněna část oken (německé výroby z kvalitního dřeva meranti), další etapa byla v r. 2004.

Původně víkendový dům ze 30. let vlastní 4. generace jedné rodiny. Plány na vilovou čtvrť Na Vyhlídce zhatily události 20. století. Nyní zde stojí pár rodinných domů a chat, všichni mají naprosté soukromí a zároveň nejsou zcela odříznuti od světa, zpevněná cesta vede až k domu. V krátké dojezdové vzdálenosti se nachází veškerá občanská vybavenost: v obci funguje mateřská škola, základní škola (1. stupeň), pošta, potraviny nebo praktický lékař, je zde 18jamkové golfové hřiště. Ve Štěchovicích vzdálených 2 minuty jízdy je například vyhlášené řeznictví a cukrárna, restaurace nebo fungující farnost. Další možnosti městských aktivit jsou ve 20 minut vzdálené Dobříši. Přímé spojení s Prahou zajišťují autobusy. Cesta autem trvá cca 30 minut.

Interiér 283 m2, garáže a sklady 142 m2, terasy 60 m2, zahrada 11 375 m2, zastavěná plocha 380 m2, pozemek 11 755 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena prodáno
Užitná plocha 486 m2
Terasa 61 m2
Zastavěná plocha 380 m2
Zahrada 11 375 m2
Pozemek 11 755 m2
Parkování dvojgaráž a 2. garáž pro 4 auta
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 29318
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.