Rodinný dům 8 + 1, Honthorststraat 20, Amsterdam | 1
Rodinný dům 8 + 1, Honthorststraat 20, Amsterdam | 2
Rodinný dům 8 + 1, Honthorststraat 20, Amsterdam | 3
Rodinný dům 8 + 1, Honthorststraat 20, Amsterdam | 4
Rodinný dům 8 + 1, Honthorststraat 20, Amsterdam | 5
Rodinný dům 8 + 1, Honthorststraat 20, Amsterdam | 6
Rodinný dům 8 + 1, Honthorststraat 20, Amsterdam | 7
Rodinný dům 8 + 1, Honthorststraat 20, Amsterdam | 8

Vila

Užitná plocha 1 245 m2, pozemek -

Amsterdam, Honthorststraat 20

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

Vila Alsberg je krásný cihlový klenot z 19. století situovaný na prestižní adrese v jižním Amsterdamu. Muzejním náměstí - Museumplein je domovem například pro Van Goghovo muzeum, muzeum Stedelijk, Rijksmuseum nebo koncertní síň Concertgebouw.

Vila je národní památkou z roku 1904 a nabízí nádherné prostory, které se rozprostírají na 5 podlažích (1 245 m²). Stavba byla pečlivě zrekonstruována s ohledem na původní kresby architekta Pierra Cuypersa a originální fotografie z archivu města. Během rekonstrukce bylo na základě původních fotografií reprodukováno a obnoveno více než tři sta vitrážových panelů. Obnoveny byly také všechny původní nástěnné malby.

V domě jsou vysoké stropy, centrální klimatizace, parketové podlahy, dekorativní omítky na stropě, dřevěné stropní trámy, dřevěné obložení a jiné prvky, kamenný a mosazný krb, dekorativní vitráže a další.

Muzejní náměstí láká každoročně miliony návštěvníků. Veškeré služby a široká škála obchodů, hotelů, restaurací a mnoho dalšího jsou v bezprostřední blízkosti.

Podlahová plocha: 1 245 m2.

Objekt se prodává realitní kanceláří R365, agentem je Pieter Joep van den Brink.

Prodejní cena Cena na vyžádání
Užitná plocha 1 245 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 29738

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.