Rodinný dům 10 + 1, Cayman Islands, East End  | 1
Rodinný dům 10 + 1, Cayman Islands, East End  | 2
Rodinný dům 10 + 1, Cayman Islands, East End  | 3
Rodinný dům 10 + 1, Cayman Islands, East End  | 4
Rodinný dům 10 + 1, Cayman Islands, East End  | 5

Vila

Užitná plocha 1 394 m2, pozemek -

East End , Cayman Islands

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

Pobřežní rezidence Twin Coves nabízí jedinečné soukromí a půvab na pokojném severovýchodním pobřeží ostrova Grand Cayman. Se svými osmi ložnicemi a jedenácti koupelnami je rezidence usazená na devítimetrovém útesu vskutku uměleckým dílem.

Výjimečnými prvky interiéru jsou vysoké stropy, korunkové štuky, ručně vyřezávaný alabastrový krb, onyxová podlahová intarzie, skleněný výtah a mnoho dalšího. Součástí vybavení je i centrální klimatizace a bezpečnostní systém.

Exteriér Twin Coves je stejně jímavý jako interiér, jelikož se může pochlubit výhledem na tyrkysový oceán, dvěma bílými písčitými zátokami, velkým bazénem a rozsáhlou terasou mezi krásně upravenými pozemky.

Tato nemovitost se nachází v East End, jednoho ze šesti okresů Kajmanských ostrovů, na Grand Cayman. East End je známý tím, že je více na samotě a klidnější, ale přesto nabízí prvotřídní restaurace a také špičkové vodní aktivity, jako je šnorchlování, jízda na kajaku, tryskové lyžování nebo jednoduše relaxaci na nádherné pláži podél tyrkysové vody.

Interiér: 1394m²
Tato nemovitost je prodávána společností Provenance Properties. Agentkou je Ruth Gustafsson.

Prodejní cena Cena na vyžádání
Užitná plocha 1 394 m2
Parkování Ano
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 29970

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.