Rodinný dům 6 + kk, Ruzyně - Praha 6 | 1
Rodinný dům 6 + kk, Ruzyně - Praha 6 | 2
Rodinný dům 6 + kk, Ruzyně - Praha 6 | 3
Rodinný dům 6 + kk, Ruzyně - Praha 6 | 4
Rodinný dům 6 + kk, Ruzyně - Praha 6 | 5
Rodinný dům 6 + kk, Ruzyně - Praha 6 | 6

Rodinný dům 6 + kk

Užitná plocha 406 m2, pozemek 630 m2

Praha 6, Ruzyně

Novostavba čtyřpodlažního rodinného domu s jižní zahradou stojí nedaleko obory Hvězda, v místě s poklidnou, až venkovskou atmosférou. Zároveň poskytuje blízkost kompletní vybavenosti a dobré spojení do centra i na letiště.

Přízemí tvoří více než 50metrový obytný prostor s otevřenou kuchyní, jídelnou a vstupem na jihovýchodně orientovanou terasu, dále koupelna a předsíň se šatnou. V 1. patře je umístěna hlavní, severní ložnice s en-suite koupelnou, další 3 ložnice, prostorná koupelna (vana, sprchový kout, umyvadlo, WC, bidet), komora a chodba. Samostatná bytová jednotka ve 2. patře nabízí obývací pokoj s kuchyňským koutem a přilehlou velkou terasou, ložnici se vstupem na terasu, koupelnu se sprchovým koutem a chodbu. V suterénu jsou ukryty skladovací prostory a technická místnost.

V domě byl kladen důraz na tepelnou a akustickou izolaci. Součástí vybavení jsou vysoce dřevěná velkoplošná okna s trojskly a předokenními žaluziemi, podlahové vytápění v koupelnách, centrální vysavač, zabezpečovací systém, příprava na krb a na solární kolektory. Vytápění plynovým kondenzačním kotlem. Dům je nabízen ve stavu white-walls. Dvojgaráž má přímý vstup do domu, další parkování na 2 venkovních stáních.

Ulice s minimální dopravou slouží převážně místním obyvatelům. Velice klidná lokalita v tradiční rezidenční zástavbě umožňuje snadný kontakt s přírodou a zároveň dosah veškerých služeb. V blízkosti je mateřská i základní škola, v krátké dojezdové vzdálenosti supermarkety, obchodní centrum i hobbymarket. 12 minut jízdy autem je vzdálena prestižní mezinárodní škola ISP nabízející vzdělání od předškolního až do středoškolského věku. Dopravní spojení zajišťuje autobus (9 minut ke stanici metra Motol). Místo je svou polohou ideální pro ty, kteří pravidelně cestují na letiště.

Interiér 339,4 m2, zastavěná plocha cca 150 m2, terasa 67,3 m2, cca zahrada 480 m2, pozemek 630 m2. Přesné výměry budou doplněny po zaměření.

Prodej domu je osvobozen od daně z převodu a cena zahrnuje DPH.

Prodejní cena rezervováno
Užitná plocha 406 m2
Terasa 67 m2
Pozemek 630 m2
Parkování Ano
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 30104
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.