Rodinný dům 7 + kk, Smíchov - Praha 5 | 1
Rodinný dům 7 + kk, Smíchov - Praha 5 | 2
Rodinný dům 7 + kk, Smíchov - Praha 5 | 3
Rodinný dům 7 + kk, Smíchov - Praha 5 | 4
Rodinný dům 7 + kk, Smíchov - Praha 5 | 5
Rodinný dům 7 + kk, Smíchov - Praha 5 | 6
vč. stavebního povolení

Rodinný dům 7 + kk

Užitná plocha 593 m2, pozemek 803 m2

Praha 5, Smíchov

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

Projekt se stavebním povolením pro výstavbu nadčasové vily s úchvatnými panoramatickými výhledy a pozemek v atraktivní lokalitě reprezentativní vilové čtvrti Hřebenky. V okolí je množství zeleně, kompletní občanská vybavenost a zastávky MHD.

Na stavbu rodinného domu je vydáno pravomocné stavební povolení. Návrh domu od renomovaného česko-německého architektonického studia počítá se čtyřpodlažním domem zasazeným do svahu. Suterén je dle návrhu určen pro fitness a provozní zázemí, přízemí by mělo tvořit soukromou zónu se 3 ložnicemi s vlastními koupelnami a šatnami. 1. patro může sloužit jako společenská část s velkým obytným prostorem, kuchyní, halou a pracovnou. Ve 2. patře je plánován ateliér obklopený střešní terasou s dechberoucími výhledy.

Součástí domu s velkoplošnými skleněnými plochami je dle plánu garáž pro 4 auta. Do jižní zahrady architekti umístili terasu a venkovní bazén. Zahrada je obklopena vzrostlými stromy.

V místě jsou potraviny, mateřská i základní škola a dětská hřiště. Bohaté sportovní vyžití poskytuje Strahovský stadion, k procházkám láká park Ladronka nebo zahrada Kinských a navazující Petřínské sady. K důstojné atmosféře místa přispívají okolní honosné prvorepublikové vily a krásná barokní kaple stojící pár metrů od pozemku. Dopravní spojení zajišťuje autobus jedoucí k tramvajové zastávce Švandovo divadlo (4 minuty) nebo ke stanici metra Karlovo náměstí (9 minut), v pěším dosahu je i tramvajová zastávka, procházkou přes park Sacré Coeur lze dojít ke stanici metra a obchodně-zábavnímu centru Anděl.

Užitná plocha 593 m2, zastavěná plocha 274 m2, zahrada 672 m2, pozemek 803 m2.

Forma prodeje - prodej s.r.o.

Prodejní cena Cena na vyžádání
Užitná plocha 593 m2
Zastavěná plocha 274 m2
Zahrada 672 m2
Pozemek 803 m2
Parkování garáž pro 4 auta
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 30646
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.