Rodinný dům 7 + kk, Smíchov - Praha 5 | 1
Rodinný dům 7 + kk, Smíchov - Praha 5 | 2
Rodinný dům 7 + kk, Smíchov - Praha 5 | 3
Rodinný dům 7 + kk, Smíchov - Praha 5 | 4
Rodinný dům 7 + kk, Smíchov - Praha 5 | 5
Rodinný dům 7 + kk, Smíchov - Praha 5 | 6
Rodinný dům 7 + kk, Smíchov - Praha 5 | 7

Rodinný dům 7 + kk

Užitná plocha 593 m2, pozemek 803 m2

Praha 5, Smíchov

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

Projekt nadčasově navržené vily s úchvatnými panoramatickými výhledy a pozemek v atraktivní lokalitě reprezentativní vilové čtvrti Hřebenky. V okolí je množství zeleně, kompletní občanská vybavenost a zastávky MHD.

Na stavbu rodinného domu je vydáno pravomocné stavební povolení. Návrh domu od renomovaného česko-německého studia Schindler Seko architekti počítá se čtyřpodlažním domem zasazeným do svahu. Suterén je dle návrhu určen pro fitness a provozní zázemí, přízemí by mělo tvořit soukromou zónu se 3 ložnicemi s vlastními koupelnami a šatnami. 1. patro může sloužit jako společenská část s velkým obytným prostorem, kuchyní, halou a pracovnou. Ve 2. patře je plánován ateliér obklopený střešní terasou s dechberoucími výhledy.

Součástí domu s velkoplošnými skleněnými plochami je dle plánu garáž pro 4 auta. Do jižní zahrady architekti umístili terasu a venkovní bazén. Zahrada je obklopena vzrostlými stromy.

V místě jsou potraviny, mateřská i základní škola a dětská hřiště. Bohaté sportovní vyžití poskytuje Strahovský stadion, k procházkám láká park Ladronka nebo zahrada Kinských a navazující Petřínské sady. K důstojné atmosféře místa přispívají okolní honosné prvorepublikové vily a krásná barokní kaple stojící pár metrů od pozemku. Dopravní spojení zajišťuje autobus jedoucí k tramvajové zastávce Švandovo divadlo (4 minuty) nebo ke stanici metra Karlovo náměstí (9 minut), v pěším dosahu je i tramvajová zastávka, procházkou přes park Sacré Coeur lze dojít ke stanici metra a obchodně-zábavnímu centru Anděl.

Interiér 593 m2, zastavěná plocha 274 m2, zahrada 672 m2, pozemek 803 m2.

Prodejní cena Cena na vyžádání
Užitná plocha 593 m2
Zastavěná plocha 274 m2
Zahrada 672 m2
Pozemek 803 m2
Parkování garáž pro 4 auta
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 30646
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.