Rodinný dům 9 + 1, Greve in Chianti, Florencie | 1
Rodinný dům 9 + 1, Greve in Chianti, Florencie | 2
Rodinný dům 9 + 1, Greve in Chianti, Florencie | 3
Rodinný dům 9 + 1, Greve in Chianti, Florencie | 4
Rodinný dům 9 + 1, Greve in Chianti, Florencie | 5

Vinice

Užitná plocha 1 287 m2, pozemek 355 000 m2

Florencie, Greve in Chianti

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

Proslulé vinařství uprostřed kopců oblasti Chianti Classico nedaleko Florencie produkuje vysoce kvalitního vína DOCG a díky pár renovacím se může stát prosperující vinařskou firmou.

Nemovitost vyžadující rekonstrukci zahrnuje několik budov. Hlavní budova o 544 m2 nabízí dva apartmány s pěti pokoji a dvěma koupelnami. Prostor další budovy (215 m2) má také místo pro další apartmány a lodžii. Zbytek budov je věnován procesu výroby vína, včetně stáčírny a skladovacího zařízení.

Nemovitost s rozlohou 35,5 ha zahrnuje 15 hektarů vinic, 10 hektarů olivového háje, ornou půdu, lesy a nevyužitou půdu, která může být použita k vysazování dalších vinic. Vinařství produkuje odrůdy Merlot a Chardonnay, jeho láhve se prodávají po celém světě.

Projekt pro nový a efektivnější vinný sklep je již schválen. Jakmile bude vinařství rozšířeno a zrenovováno, bude mít kapacitu vyrobit 93 000 lahví vína ročně a představuje tak obrovský obchodní potenciál. Obytné části, které je taktéž potřeba zrekonstruovat, představují skvělou příležitost navrhnout si domov vašich snů.

Interiér 1 287 m2, pozemek 35,5 m2.

Prodejní cena Cena na vyžádání
Užitná plocha 1 287 m2
Pozemek 355 000 m2
Parkování Ano
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 30815

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.