Rodinný dům 9 + 1, Greve in Chianti, Florencie | 1
Rodinný dům 9 + 1, Greve in Chianti, Florencie | 2
Rodinný dům 9 + 1, Greve in Chianti, Florencie | 3
Rodinný dům 9 + 1, Greve in Chianti, Florencie | 4
Rodinný dům 9 + 1, Greve in Chianti, Florencie | 5

Vinice

Užitná plocha 1 287 m2, pozemek 355 000 m2

Florencie, Toskánsko

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

Proslulé vinařství uprostřed kopců oblasti Chianti Classico nedaleko Florencie produkuje vysoce kvalitního vína DOCG a díky pár renovacím se může stát prosperující vinařskou firmou.

Nemovitost vyžadující rekonstrukci zahrnuje několik budov. Hlavní budova o 544 m2 nabízí dva apartmány s pěti pokoji a dvěma koupelnami. Prostor další budovy (215 m2) má také místo pro další apartmány a lodžii. Zbytek budov je věnován procesu výroby vína, včetně stáčírny a skladovacího zařízení.

Nemovitost s rozlohou 35,5 ha zahrnuje 15 hektarů vinic, 10 hektarů olivového háje, ornou půdu, lesy a nevyužitou půdu, která může být použita k vysazování dalších vinic. Vinařství produkuje odrůdy Merlot a Chardonnay, jeho láhve se prodávají po celém světě.

Projekt pro nový a efektivnější vinný sklep je již schválen. Jakmile bude vinařství rozšířeno a zrenovováno, bude mít kapacitu vyrobit 93 000 lahví vína ročně a představuje tak obrovský obchodní potenciál. Obytné části, které je taktéž potřeba zrekonstruovat, představují skvělou příležitost navrhnout si domov vašich snů.

Interiér 1 287 m2, pozemek 35,5 m2.

Prodejní cena Cena na vyžádání
Užitná plocha 1 287 m2
Pozemek 355 000 m2
Parkování Ano
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 30815

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.