Rodinný dům 6 + kk, Okružní, Dobřejovice - Praha-východ | 1
Rodinný dům 6 + kk, Okružní, Dobřejovice - Praha-východ | 2
Rodinný dům 6 + kk, Okružní, Dobřejovice - Praha-východ | 3
Rodinný dům 6 + kk, Okružní, Dobřejovice - Praha-východ | 4
Rodinný dům 6 + kk, Okružní, Dobřejovice - Praha-východ | 5
Rodinný dům 6 + kk, Okružní, Dobřejovice - Praha-východ | 6
Rodinný dům 6 + kk, Okružní, Dobřejovice - Praha-východ | 7
Rodinný dům 6 + kk, Okružní, Dobřejovice - Praha-východ | 8
Rodinný dům 6 + kk, Okružní, Dobřejovice - Praha-východ | 9
Rodinný dům 6 + kk, Okružní, Dobřejovice - Praha-východ | 10
Rodinný dům 6 + kk, Okružní, Dobřejovice - Praha-východ | 11
Rodinný dům 6 + kk, Okružní, Dobřejovice - Praha-východ | 12

Rodinný dům 6 + kk

Užitná plocha 370 m2, pozemek 1 206 m2

Praha-východ, Dobřejovice, Okružní

21 990 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Nadčasová rodinná vila se 3 terasami, světlým vzdušným interiérem a velkou krajní rohovou zahradou nabízí bydlení na klidném místě v blízkosti přírody i kompletní občanské vybavenosti. V těsném sousedství Prahy, která je perfektně dostupná autem i příměstským autobusem.

Přízemí tvoří obytný prostor s kuchyní a jídelnou, propojený velkoformátovými francouzskými okny s terasou a zahradou. Dále je zde pracovna/hostinská ložnice se samostatným vstupem a s toaletou, koupelna, šatna, prádelna, spíž a vstupní hala s přístupem do garáže „suchou nohou“. V patře je hlavní ložnice s en-suite koupelnou, další 2 ložnice se vstupem na společnou terasu, centrální koupelna, šatna a společenská místnost s vlastní terasou.

Dům na první pohled zaujme sedlovou střechou s velkými prosklenými stěnami ve štítech nebo břidlicovými obklady. Ke standardu vybavení patří třívrstvá dřevěná podlaha, velkoplošná dlažba, povrch teras z borovicového dřeva, velkoformátová hliniková okna značky Schüco, sanita Villeroy & Boch a Grohe, bezfalcové dveře Sapeli nebo centrální vysavač. Parkování ve dvojgaráži a na zpevněné ploše na pozemku.

Projekt 5 rodinných domů navazuje na původní rezidenční zástavbu. V místě je mateřská a základní škola, fotbalové a dětské hřiště, potraviny a knihovna. Prestižní Sunny Canadian International School je vzdálena 4 minuty jízdy autem. Dominantou obce je zámek. Příměstský autobus, který staví pár metrů od domu, jezdí 30 minut ke stanici metra linky C Opatov. Díky blízkosti dálnice D1 a Městského okruhu je místo skvěle dostupné i autem. Okolí nabízí mnoho možností sportovního vyžití a relaxace v přírodě. Kousek je do rozlehlého Průhonického parku a Dendrologické zahrady, sportovní vyžití poskytuje i sportovně-relaxační komplex Aquapalace v sousedních Čestlicích, kde jsou též široké nákupní možnosti.

Interiér 256,56 m2, terasy 18 + 12 m2, zahradní terasa 52,99 m2, zastavěná plocha 199,45 m2, zahrada 1006,55 m2, pozemek 1 206 m2.

Prodejní cena 21 990 000 Kč / 877 494 €
Užitná plocha 370 m2
Terasa 53 m2
Balkon 30 m2
Zastavěná plocha 199 m2
Zahrada 1 007 m2
Pozemek 1 206 m2
Parkování Dvojgaráž
Sklep Ne
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 30834
Informace o projektu Vily Dobřejovice
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.