Rodinný dům 7 + kk, Ledkovská , Horní Počernice - Praha 9 | 1
Rodinný dům 7 + kk, Ledkovská , Horní Počernice - Praha 9 | 2
Rodinný dům 7 + kk, Ledkovská , Horní Počernice - Praha 9 | 3
Rodinný dům 7 + kk, Ledkovská , Horní Počernice - Praha 9 | 4
Rodinný dům 7 + kk, Ledkovská , Horní Počernice - Praha 9 | 5
Rodinný dům 7 + kk, Ledkovská , Horní Počernice - Praha 9 | 6
Rodinný dům 7 + kk, Ledkovská , Horní Počernice - Praha 9 | 7
Rodinný dům 7 + kk, Ledkovská , Horní Počernice - Praha 9 | 8
exkluzivně

Rodinný dům 7 + kk

Užitná plocha 561 m2, pozemek 818 m2

Praha 9, Horní Počernice, Ledkovská

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

Soukromí, svoboda, luxus – tato slova charakterizují nadstandardní novostavbu Air Villa Prague se slunnou střešní terasou, velkými prosklenými plochami a výhledy na zámek i do vzrostlých stromů. K jedinečnosti vily přispívá zasazení do původní historické zástavby bývalé obce Chvaly, dnes plnohodnotné pražské čtvrti s kompletní infrastrukturou a snadnou dostupností. Dokončení je možné v závislosti na požadavcích kupujícího do konce roku 2019.

Velkoryse řešený dům, jehož vnitřní dispozice ve spojení s otevřenou monolitickou
konstrukcí a posuvnými okny umožní stírání hranic mezi vnějším a vnitřním prostorem, nabídne ve vstupní úrovni halu, šatnu, toaletu, volnočasovou místnost, technické a provozní zázemí a garáž. Ve 2. podlaží bude apartmán s vlastní koupelnou, 3 ložnice, sdílená koupelna a samostatná toaleta. 3. podlaží vytvoří působivý 100metrový obytný prostor s otevřenou kuchyní a navazující terasou. Nejvýše umístěné podlaží bude dále vyhrazeno pro ložnici s navazující koupelnou a samostatnou toaletu. Parkování ve dvojgaráži (60m2), možnost dalších 2 stání na pozemku.

Při stavbě budou použity nejkvalitnější materiály a moderní technologické postupy. Vila bude dokončena ve standardu Premium a je rovněž možné ji dokončit ve vyšším standardu High-end dle návrhu italského architekta Alessandra Corrò. Popis obou standardů naleznete zde.

Vila bude obklopena zelení na místě s dokonalým soukromím, v tiché uličce využívané pouze rezidenty. Díky blízkosti stanice metra (15 minut chůze) a nájezdu na Pražský okruh je místo velmi snadno dostupné. V pěším dosahu se nachází základní škola, supermarket, restaurace nebo fotbalový klub. V rychlém dojezdu autem je velké obchodně-zábavní centrum Černý Most s kompletní nabídkou obchodů a služeb.

Užitná plocha 561 m2 - interiér včetně garáže 448 m2, sklep 22 m2, terasa 91 m2, zastavěná plocha 291 m2, zahrada 527 m2, pozemek 818 m2.

Prodejní cena Cena na vyžádání
Užitná plocha 561 m2
Terasa 91 m2
Zastavěná plocha 291 m2
Zahrada 527 m2
Pozemek 818 m2
Parkování Dvojgaráž
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Ke stažení Standardy dokončení
Referenční číslo 31260
Zobrazit všechny plány

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.