Rodinný dům 9 + kk, Pembridge Square, Notting Hill, W11 - Londýn | 1
Rodinný dům 9 + kk, Pembridge Square, Notting Hill, W11 - Londýn | 2
Rodinný dům 9 + kk, Pembridge Square, Notting Hill, W11 - Londýn | 3
Rodinný dům 9 + kk, Pembridge Square, Notting Hill, W11 - Londýn | 4

Rodinný dům

Užitná plocha -, pozemek -

Londýn, Notting Hill, W11, Pembridge Square

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

Nádherný samostatně stojící rodinný dům se nachází na Pembridge Square v půvabné londýnské čtvrti Notting Hill, známé pro své krásné domy a bohaté zahrady.

Dům postavený v 19. století s osmi ložnicemi a devíti koupelnami má impozantní interiér s vysokými stropy navržený v italském stylu. Jsou zde použity nejrůznější kvalitní materiály, které navíc zdůrazňují historické prvky v prostoru.
V přízemí se nachází vstupní hala, obývací pokoj, formální jídelna, dvě studia a šatna pro hosty. V prvním patře najdete hlavní ložnici se dvěma šatnami a en suite koupelnou, zbylé ložnice (každá také s en suite koupelnou) potom na dalších dvou podlažích.

Mimo to je zde k dispozici posilovna, lázně, prostor pro zaměstnance, podzemní garáž s parkovacím výtahem i výtah do každého podlaží. Unikátní příležitost k bydlení v obklopení mnoha restaurací, kaváren a butiků příjemného Nothing Hillu.

Nemovitost je prodávána společností Strutt & Parker.

Prodejní cena Cena na vyžádání
Užitná plocha -
Parkování Ano
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 31575

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.