Rodinný dům 6 + kk, Kamzíkov vrch, Nové Mesto - Bratislava III | 1
Rodinný dům 6 + kk, Kamzíkov vrch, Nové Mesto - Bratislava III | 2
Rodinný dům 6 + kk, Kamzíkov vrch, Nové Mesto - Bratislava III | 3
Rodinný dům 6 + kk, Kamzíkov vrch, Nové Mesto - Bratislava III | 4
Rodinný dům 6 + kk, Kamzíkov vrch, Nové Mesto - Bratislava III | 5
Rodinný dům 6 + kk, Kamzíkov vrch, Nové Mesto - Bratislava III | 6
Rodinný dům 6 + kk, Kamzíkov vrch, Nové Mesto - Bratislava III | 7
Rodinný dům 6 + kk, Kamzíkov vrch, Nové Mesto - Bratislava III | 8
Rodinný dům 6 + kk, Kamzíkov vrch, Nové Mesto - Bratislava III | 9
Rodinný dům 6 + kk, Kamzíkov vrch, Nové Mesto - Bratislava III | 10
Rodinný dům 6 + kk, Kamzíkov vrch, Nové Mesto - Bratislava III | 11
Rodinný dům 6 + kk, Kamzíkov vrch, Nové Mesto - Bratislava III | 12

Rodinný dům 6 + kk

Užitná plocha 258 m2, pozemek 660 m2

Bratislava III, Nové Mesto, Kamzíkov vrch

11 154 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Novostavba rodinného domu na slunečném pozemku, který přímo sousedí s rozlehlým lesem na Kolibě a skvěle kombinuje bydlení v přírodě i rychlý dosah centra hlavního města.

V přízemí interiér zahrnuje obývací pokoj s krbem, kuchyní a vstupem na terasy, pracovnu s knihovnou, halu se schodištěm, koupelnu se sprchou a samostatnou toaletu. V poschodí se nachází 3 pokoje se vstupem na balkony – ložnice s výhledem na les, pokoj pro hosty se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou, a dětský pokoj. Dále je zde další samostatná toaleta a prostorná koupelna s vanou. Podkroví nabízí dřevem obložený úložný prostor. V domě jsou 2 garáže (dohromady pro 3 auta), možné je i parkování venku.

Mezi vybavení patří spotřebiče značky Miele, krb, sanita značek Villeroy and Boch, ořechové podlahy, dřevěné zárubně a dveře.

Jde o klidnou lokalitu na úpatí Malých Karpat vzdálenou asi 10 minut jízdy autem od centra. Základní občanskou vybavenost (základní a mateřskou školu, mezinárodní školku, supermarkety a zastávku MHD) ale najdete už o něco blíže – 20 minut chůze nebo 4 minuty jízdy autem od domu. Pár kroků od pozemku se nachází hotel s příjemnou restaurací, bazénem a saunou, ani ne 5minutovou procházkou pak dorazíte k televizní věži s restaurací a krásnou vyhlídkou.

Užitná plocha 258 m2, zastavěná plocha 129 m2, pozemek 660 m2.

Prodejní cena 11 154 000 Kč / 440 000 €
Užitná plocha 258 m2
Zastavěná plocha 129 m2
Pozemek 660 m2
Parkování Ano
Sklep Ne
PENB A
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 31661

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.