Rodinný dům 6 + kk, Brunswick Gardens, Kensington, W8 - Londýn | 1
Rodinný dům 6 + kk, Brunswick Gardens, Kensington, W8 - Londýn | 2
Rodinný dům 6 + kk, Brunswick Gardens, Kensington, W8 - Londýn | 3
Rodinný dům 6 + kk, Brunswick Gardens, Kensington, W8 - Londýn | 4
Rodinný dům 6 + kk, Brunswick Gardens, Kensington, W8 - Londýn | 5

Rodinný dům 6 + kk

Užitná plocha 278 m2, pozemek -

Londýn, Kensington, W8, Brunswick Gardens

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

Jedinečný rodinný dům s pěti ložnicemi a třemi koupelnami leží v ulici lemované třešněmi mezi Holland Parkem a Kensingtonskými zahradami v nejprestižnější londýnské čtvrti.

Zajímavě řešená dispozice nabízí pohodlný obývací pokoj, elegantní recepci, prostornou kuchyni s ostrůvkem, jídelnu a vstup na zadní zahrádku ve sníženém přízemí. Přízemí domu pak zaujímá dlouhá centrální hala, salonek, pracovna, koupelna a také okno v podlaze, které přináší více denního světla do místností v nižším podlaží. Všechny ložnice se rozprostírají na zbylých třech poschodích, z toho hlavní apartmá s en-suite koupelnou a vstupem na terasu pak zaujímá celé první patro. Na nejvyšším poschodí se mimo jiné nachází herna s šatním prostorem a umyvadlem.

Dům s čistě bílou štukovanou fasádou zdobí i mnoho historických prvků. Vybraná lokalita přímo v srdci Londýna, jen pár kroků od bran Kensingtosnkého paláce.

Interiér 277,68 m2. Dům je prodáván společností Strutt & Parker.

Prodejní cena Cena na vyžádání
Užitná plocha 278 m2
Zahrada 20 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 31769

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.