Rodinný dům 6 + kk, Kuťatská, Královice - Praha 10 | 1
Rodinný dům 6 + kk, Kuťatská, Královice - Praha 10 | 2

Rodinný dům 6 + kk

Užitná plocha 494 m2, pozemek 20 772 m2

Praha 10, Královice, Kuťatská

19 750 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Novostavba rodinného domu může vzniknout na rozlehlém pozemku s vlastním rybníkem a ovocným sadem na místě bývalého mlýna, v krásném prostředí přírodního parku pražské čtvrti Královice, přímo u říčky Rokytka.

Dle platného územního rozhodnutí lze na pozemku vystavět rodinný dům se sedlovou střechou, jedním nadzemním podlažím a obytným podkrovím. Dispozice 6+kk nabídne obývací pokoj, kuchyň, 3 ložnice, 2 šatny, 2 koupelny s WC, předsíň, vnitřní bazén, posilovnu a ateliér, velkou garáž pro 5 vozů, skladové prostory.

Dům bude napojen na obecní kanalizaci. V případě zájmu lze na pozemku kromě rodinného domu vystavět ubytovací zařízení s restaurací a wellness dle přiložených plánků.

Místo má bohatou historii, bývalo zde slovanské hradiště, z historických památek se dochoval gotický kostel sv. Markéty a středověká tvrz. Kousek od budoucího domu je soukromá mateřská a alternativní základní škola, knihovna, tenisová hala, dětské hřiště a hospůdka. Prochází tudy několik cyklostezek. Dopravní spojení zajišťují městské i příměstské autobusy jezdící ke stanici metra linky A Depo Hostivař.

Interiér 494 m2, pozemek 20 772 m2.

Prodejní cena 19 750 000 Kč / 766 693 €
Užitná plocha 494 m2
Pozemek 20 772 m2
Parkování Garáž pro 5 vozů
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 31870
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.