Rodinný dům 5 + kk, U Hřiště, Středokluky - Praha-západ | 1
Rodinný dům 5 + kk, U Hřiště, Středokluky - Praha-západ | 2
Rodinný dům 5 + kk, U Hřiště, Středokluky - Praha-západ | 3
Rodinný dům 5 + kk, U Hřiště, Středokluky - Praha-západ | 4
Rodinný dům 5 + kk, U Hřiště, Středokluky - Praha-západ | 5
Rodinný dům 5 + kk, U Hřiště, Středokluky - Praha-západ | 6
Rodinný dům 5 + kk, U Hřiště, Středokluky - Praha-západ | 7
Rodinný dům 5 + kk, U Hřiště, Středokluky - Praha-západ | 8
Rodinný dům 5 + kk, U Hřiště, Středokluky - Praha-západ | 9
Rodinný dům 5 + kk, U Hřiště, Středokluky - Praha-západ | 10
Rodinný dům 5 + kk, U Hřiště, Středokluky - Praha-západ | 11
Rodinný dům 5 + kk, U Hřiště, Středokluky - Praha-západ | 12
Rodinný dům 5 + kk, U Hřiště, Středokluky - Praha-západ | 13
Rodinný dům 5 + kk, U Hřiště, Středokluky - Praha-západ | 14
Rodinný dům 5 + kk, U Hřiště, Středokluky - Praha-západ | 15
Exkluzivně

Rodinný dům 5 + kk

Užitná plocha 318 m2, pozemek 930 m2

Praha-západ, Středokluky, U Hřiště

19 990 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Novostavba třípodlažního rodinného domu s výhledy do širokého okolí stojí na vyvýšeném místě ve slepé ulici na kraji obce, která se rozkládá v klidné lokalitě jen pár minut jízdy od severozápadního okraje Prahy a od letiště Václava Havla.

Ve vstupním podlaží je umístěn velký obytný prostor s klenutým stropem s otevřenou kuchyní, jídelnou a vstupem na západně orientovanou terasu, odkud je výhled skrz velká francouzská okna až k Českému středohoří. V patře je hlavní ložnice s velkou světlou en-suite koupelnou a západně orientovaným balkonem, 2. ložnice a šatna. V suterénu, který je v úrovni zahrady, je hostinská ložnice s vlastní koupelnou, společenská místnost, sklep (s teplotou vhodnou na úschovu vína), technická místnost a vstup do garáže s vyhřívanou podlahou a elektricky ovládaným vstupem. Pod střechou je velký úložný prostor, kde je možné vytvořit další místnost.

Stavba je zděná z cihel Porotherm, zděné jsou i vnitřní příčky. Okna jsou plastová s dekorem dřeva, vstupní dveře bezpečnostní z masivu, dřevěné dvěře, interiérové dveře dýhované zn. Sapeli. Podlahy jsou vyhřívané dlážděné, v nejvyšším podlaží podlaha laminátová, na terase a balkonu nová podlaha z modřínu. Bezúchytková kuchyňská linka je vybavena bílými spotřebiči zn. Gorenje a dřezem Franke. Vytápění zajišťuje plynový kotel. Součástí vybavení je krb na biolíh, bezpečtnostní kamera a pohybová čidla. Zahrada právě prochází úpravou, díky níž zde vznikne nový trávník a květinová louka. Možnost vytvořit novou podobu zahrady. Je zde studna (voda je využívána na zavlažování) a zahradní domek. Dolní část zahrady byla ponechána v přirozeném stavu.

Přímo u domu je multifunkční a fotbalové hřiště, v obci funguje mateřská, základní a střední zemědělská škola, samoobsluha, pošta nebo koupaliště, v okolí je několik turistických a cyklistických stezek. Místo má velmi rychlé spojení s Prahou i letištěm, a to nejen autem, ale také příměstským autobusem: cesta na letiště trvá 12 minut autobusem, 7 minut autem, ke stanici metra Nádraží Veleslavín 17 minut. V okolí vede množství výletních tras, například podél Zákolanského potoka nebo ke zřícenině hradu Okoř.

Užitná plocha cca 318 m2 (půda 56 m2), balkón a terasa 39 m2, zastavěná plocha 129 m2, zahrada 801 m2, pozemek 930 m2.

Prodejní cena 19 990 000 Kč / 774 506 €
Užitná plocha 318 m2
Zastavěná plocha 129 m2
Zahrada 801 m2
Pozemek 930 m2
Parkování Garáž
Sklep Ne
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 31917

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.