Rodinný dům 5 + kk, Martinkova , Brno - Černá Pole - Brno | 1
Rodinný dům 5 + kk, Martinkova , Brno - Černá Pole - Brno | 2
Rodinný dům 5 + kk, Martinkova , Brno - Černá Pole - Brno | 3
Rodinný dům 5 + kk, Martinkova , Brno - Černá Pole - Brno | 4
Rodinný dům 5 + kk, Martinkova , Brno - Černá Pole - Brno | 5
Rodinný dům 5 + kk, Martinkova , Brno - Černá Pole - Brno | 6
Rodinný dům 5 + kk, Martinkova , Brno - Černá Pole - Brno | 7
Rodinný dům 5 + kk, Martinkova , Brno - Černá Pole - Brno | 8
Rodinný dům 5 + kk, Martinkova , Brno - Černá Pole - Brno | 9
Rodinný dům 5 + kk, Martinkova , Brno - Černá Pole - Brno | 10
EXKLUZIVNĚ

Rodinný dům 5 + kk

Užitná plocha 244 m2, pozemek 280 m2

Brno, Brno - Černá Pole, Martinkova

8 990 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Řadový rodinný dům s jihovýchodní zahradou stojí v klidné části prestižní čtvrti Černá Pole, jen pár kroků od parku Lužánky, vily Tugendhat, botanické zahrady nebo sportovního areálu.

Současná dispozice má 4 obytné místnosti. Dle návrhu úprav by po rekonstrukci vstupní úroveň měl tvořit obývací pokoj propojený s jídelnou a navazující, dveřmi oddělitelnou kuchyní, spíž, předsíň, schodišťová chodba a toaleta. V 1. patře mohou být 2 ložnice s vlastními šatnami, komora, koupelna a samostatná toaleta. V podkroví návrh počítá se 2 ložnicemi a koupelnou. Prostorný suterén lze využít pro kolárnu, sklady sportovního a zahradnického náčiní, šatnu, prádelnu a technickou místnost.

Dům je vyklizený a připravený na celkovou rekonstrukci. Kupní cena již zahrnuje architektonickou studii, kterou připravilo brněnské studio AEIOU. Do domu je přívod plynu, vytápění tedy může být plynovým kotlem (dle návrhu v kombinaci s krbovými kamny). Zahradu zdobí vzrostlá meruňka.

Dům je součástí boční jednosměrné ulice sousedící s univerzitním kampusem. V pěším dosahu jsou kavárny, restaurace, lékárna, mateřské i základní školy. Nedaleko je park Lužánky, Schreberovy zahrádky a mnoho sportovišť (tenisová a badmintonová hala, squash, hokejová hala, kluziště, krytý plavecký bazén, volejbalové kurty, skatepark aj.). Kousek od domu je autobusová i tramvajová zastávka, cesta tramvají do středu města trvá 10 minut.

Interiér 234 m2, zastavěná plocha 136 m2, zahrada 144 m2, pozemek 280 m2.

Prodejní cena 8 990 000 Kč / 361 044 €
Užitná plocha 244 m2
Terasa 10 m2
Zastavěná plocha 136 m2
Zahrada 144 m2
Pozemek 280 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 31920
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.