Rodinný dům 4 + kk, Dobřejovice - Praha-východ | 1
Rodinný dům 4 + kk, Dobřejovice - Praha-východ | 2
Rodinný dům 4 + kk, Dobřejovice - Praha-východ | 3
Rodinný dům 4 + kk, Dobřejovice - Praha-východ | 4
Rodinný dům 4 + kk, Dobřejovice - Praha-východ | 5
Rodinný dům 4 + kk, Dobřejovice - Praha-východ | 6
Rodinný dům 4 + kk, Dobřejovice - Praha-východ | 7
Rodinný dům 4 + kk, Dobřejovice - Praha-východ | 8
Rodinný dům 4 + kk, Dobřejovice - Praha-východ | 9
Rodinný dům 4 + kk, Dobřejovice - Praha-východ | 10
Rodinný dům 4 + kk, Dobřejovice - Praha-východ | 11
STAVBA NEPODLÉHÁ DANI Z NABYTÍ

Rodinný dům 4 + kk

Užitná plocha 141 m2, pozemek 814 m2

Praha-východ, Dobřejovice

12 750 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Novostavba nízkoenergetického rodinného domu s nadstandardní výškou stropů a velkou zahradou stojí v žádané lokalitě v blízkosti Průhonického parku, v obci ležící pár minut pohodlné jízdy od východního okraje Prahy a od mezinárodních škol.

Přízemí
poloviny dvojdomu tvoří prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, jídelnou a vstupem do zahrady, samostatná toaleta, komora a předsíň se schodištěm do patra. Zde je hlavní ložnice s en-suite koupelnou (sprcha, WC, bidet), další 2 ložnice, sdílená koupelna (vana, WC, bidet) a šatna.

Standard vybavení zahrnuje laminátové podlahy s podlahovým topením a chlazením, hliníková okna s trojskly, italské kamenné obklady a dlažbu, sanitární zařízení Villeroy & Boch, krb EcoSmart Fire a videotelefon. Vytápění tepelným čerpadlem voda-vzduch. Stavba je těsně před kolaudací, zbývá dokončit fasádu a upravit zahradu, na které bude stát zahradní domek. Zahradu od sousedního pozemku odděluje gabionový plot.

V obci jsou potraviny, pošta, školka a bilingvní základní škola, dětské hřiště, fotbalový klub a restaurace. Další občanská vybavenost je v sousedních Průhonicích, nedaleko je také velká obchodně-zábavní zóna s aquaparkem Čestlice. Přímo u domu staví příměstský autobus, cesta ke stanici metra Opatov trvá 16 minut. Jízdy do Prahy autem jsou snadné díky blízkému nájezdu na dálnici D1 a Městský okruh. Nedaleko funguje mezinárodní škola Sunny Canadian School, v krátké dojezdové vzdálenosti je též prestižní Open Gate. Blízký Průhonický park s lesy, loukami, rybníky, vodopády, vyhlídkami a zámkem nabízí možnost dlouhých procházek po upravených stezkách.

Interiér 141 m2, zastavěná plocha 90 m2, zahrada 724 m2, pozemek 814 m2.

Prodejní cena 12 750 000 Kč / 493 612 €
Užitná plocha 141 m2
Zastavěná plocha 90 m2
Zahrada 724 m2
Pozemek 814 m2
Parkování Zastřešené parkovací stání
Sklep Ne
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 32392
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.