Rodinný dům 4 + kk, Jenská, Benice - Praha 10 | 1
Rodinný dům 4 + kk, Jenská, Benice - Praha 10 | 2
Rodinný dům 4 + kk, Jenská, Benice - Praha 10 | 3
Rodinný dům 4 + kk, Jenská, Benice - Praha 10 | 4
Rodinný dům 4 + kk, Jenská, Benice - Praha 10 | 5
Rodinný dům 4 + kk, Jenská, Benice - Praha 10 | 6
Rodinný dům 4 + kk, Jenská, Benice - Praha 10 | 7
Rodinný dům 4 + kk, Jenská, Benice - Praha 10 | 8
Rodinný dům 4 + kk, Jenská, Benice - Praha 10 | 9
VČETNĚ INTERIÉROVÉHO VYBAVENÍ

Rodinný dům 4 + kk

Užitná plocha 144 m2, pozemek 682 m2

Praha 10, Benice, Jenská

Novostavba krajního řadového rodinného domu s velkou jihovýchodně orientovanou zahradou a designovým interiérem stojí ve slepé ulici lemované stromy na kraji rezidenční zástavby. Městská část Benice umožňuje bydlení v příjemném prostředí přírodního parku Botič-Milíčov a zároveň nedaleko kompletní infrastruktury.

Přízemí tvoří obývací pokoj s kuchyní, jídelnou a vstupem na zahradní terasu, dále technická místnost, toaleta a garáž. V patře je hlavní ložnice se šatnou a vstupem na terasu, dětská ložnice, pracovna s balkonem a koupelna s toaletou, vanou i sprchovým koutem.

Nízkoenergetický dům z roku 2014 s moderním interiérem zaujme nápaditostí a kvalitními materiály. Na podlahách je americký ořech a epoxidová stěrka, ložnice mají celoplošné koberce. Součástí je podlahové vytápění, systém inteligentní domácnosti, dřevěná eurookna s trojskly a předokenními žaluziemi, projekční plátno, ozvučení a domácí kino, krb na biolíh, zabezpečovací zařízení Jablotron a příprava na klimatizaci. Kuchyňská linka vyrobena na míru má pracovní desku Technistone, kvalitní panty i bezpečnostní pojezdy Blum a vestavné spotřebiče Samsung a Whirlpool. Kupní cena zahrnuje veškeré interiérové vybavení. Velký travnatý pozemek je zavlažován z retenční nádrže. Vytápění tepelným čerpadlem (kotel Stiebel Eltron). Parkování je možné v garáži a na 1 venkovním stání.

V těsné blízkosti je wellness a fitness centrum, restaurace, tenisové kurty nebo koupaliště. Další občanská vybavenost je pak v sousední Uhříněvsi, kde funguje mateřská a základní škola, pošta, obchody, lékaři, restaurace, kavárna a další služby. Z místa je autobusové spojení ke stanici metra Háje nebo nádraží Uhříněves, odkud jezdí přímé a časté spoje na Hlavní nádraží. Místo obklopuje krásná krajina přírodního parku s cyklistickými a turistickými stezkami.

Užitná plocha 144,32 m2 - Interiér 110,4 m2, garáž 16,7 m2, terasy 21,19 m2, zastavěná plocha 88 m2, zahrada 594 m2, pozemek 682 m2.

Prodejní cena rezervováno
Užitná plocha 144 m2
Zastavěná plocha 88 m2
Zahrada 594 m2
Pozemek 682 m2
Parkování Ano
Sklep Ne
PENB A
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 32403
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.