Rodinný dům 8 + kk, U Hájenky, Lipno nad Vltavou - Český Krumlov | 1
Rodinný dům 8 + kk, U Hájenky, Lipno nad Vltavou - Český Krumlov | 2
Rodinný dům 8 + kk, U Hájenky, Lipno nad Vltavou - Český Krumlov | 3
Rodinný dům 8 + kk, U Hájenky, Lipno nad Vltavou - Český Krumlov | 4
Rodinný dům 8 + kk, U Hájenky, Lipno nad Vltavou - Český Krumlov | 5
Rodinný dům 8 + kk, U Hájenky, Lipno nad Vltavou - Český Krumlov | 6
INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOST u sjezdovky

Dům 8+kk, 04P/04L, pozemek 826 m2

Užitná plocha 298 m2, pozemek 825 m2

Český Krumlov, Lipno nad Vltavou, U Hájenky

15 900 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Špičkově zpracovaný a energeticky úsporný dům s terasou, zahradou a 2 parkovacími stáními bude zasazen do krásné šumavské krajiny. Soubor 15 domů U Hájenky právě vzniká ve vyhledávané lokalitě Lipna nad Vltavou, v pěším dosahu přehrady, lesa i bohaté občanské vybavenosti. Atraktivnost projektu navíc podtrhuje plánovaná výstavba sjezdovky, která vznikne pouhých 100 m od pozemku. Předpokládaný termín dokončení 4Q 2019.

Dům je tvořen 2 zrcadlově obrácenými apartmány o velikosti 4+kk, celý dům tak může obývat více generací, případně lze část objektu pronajímat. Přízemí každé jednotky tvoří velký obytný prostor s kuchyní se vstupem na terasu, zádveří, koupelna (se sprchou a WC) a sklad sportovních nebo zahradních potřeb přístupný zvenčí. V patře jsou 3 ložnice a velká koupelna (se sprchou, vanou a WC). K dispozici je dále půda, o kterou může být při zbudování schodiště rozšířena obytná plocha, případně ji lze využít jako úložný prostor. K domu patří zahrada a dvě venkovní parkovací stání.

Díky architektuře a použitým materiálům respektujícím šumavské tradice stavba zapadá do okolní krajiny. Jednotky budou k prodeji v dokončeném stavu, který zahrnuje konstrukci i pro pasivní standard, použity budou ekologické stavební systémy a unikátní dřevovláknité izolace rakouské značky STEICO. Součástí základního provedení je kvalitní vzduchotechnika, vytápění a chlazení, obklady a dlažby Marazzi, dřevěná okna s izolačním trojsklem, veškerá sanita; v nadstandardní variantě bude navíc rekuperace vzduchu, krbová vložka, předokenní žaluzie a fotovoltaické panely. Specialitou je možnost zabudování hypoxické terapie simulující vysokohorské prostředí přímo v ložnici. Vlastníci objektů mají možnost využít služeb správce (například sekání trávy, úklid, odklízení sněhu, ale i úkony související s případným pronájmem).

Projekt je umístěn v obci ležící na levém břehu lipenské přehrady v blízkosti sjezdovek a železnice. Velmi atraktivní lokalita nabízí vyžití v každém ročním období, což činí z apartmánů U Hájenky i vhodnou investiční příležitost. Přímo v obci je několik restaurací, obchodů, samoobsluha, pošta, tenisové kurty, přístaviště, pláž nebo dětská herna. Vede tudy naučná stezka a množství turistických i cyklistických tras. V blízkosti jsou lyžařské areály, aquaparky, golfová hřiště nebo Stezka korunami stromů. Cesta z Prahy trvá cca 2,5 hodiny, blízko to je do Českého Krumlova, ale též Rakouska a Německa.

Podlahová plocha 266 m2, terasa 32,6 m2, pozemek 825,66 m2.

Pro kompletní seznam jednotek navštivte webové stránky projektu U Hájenky.

Prodejní cena 15 900 000 Kč / 615 802 €
Užitná plocha 298 m2
Terasa 32 m2
Zastavěná plocha 179 m2
Zahrada 646 m2
Pozemek 825 m2
Parkování 2 parkovací stání
Sklep Ne
PENB A
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 32536
Informace o projektu U Hájenky
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.