Rodinný dům 4 + kk, Černošice - Praha-západ | 1
Rodinný dům 4 + kk, Černošice - Praha-západ | 2
Rodinný dům 4 + kk, Černošice - Praha-západ | 3
Rodinný dům 4 + kk, Černošice - Praha-západ | 4
Rodinný dům 4 + kk, Černošice - Praha-západ | 5
Rodinný dům 4 + kk, Černošice - Praha-západ | 6
Rodinný dům 4 + kk, Černošice - Praha-západ | 7
Rodinný dům 4 + kk, Černošice - Praha-západ | 8
Rodinný dům 4 + kk, Černošice - Praha-západ | 9
Rodinný dům 4 + kk, Černošice - Praha-západ | 10

Rodinný dům 4 + kk

Užitná plocha 339 m2, pozemek 1 175 m2

Praha-západ, Černošice

18 500 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Rodinný dům orientovaný do jižní zahrady a výhledy na zalesněné kopce přírodního parku stojí ve vyhledávané tradiční rezidenční lokalitě s výjimečnou atmosférou. Kompletní služby, krásná příroda podél Berounky a perfektní spojení s Prahou zaručují pohodlné rodinné bydlení.

V přízemí
se nachází velký obývací pokoj propojený s verandou a navazující zahradou, dále kuchyně s komorou, jídelna, koupelna, sauna, vstupní hala a dvojgaráž s přímým vstupem do domu. Patro tvoří 3 ložnice, 2 šatny, 2 koupelny a samostatná toaleta.

Nemovitost je po právě dokončené rekonstrukci. Okna jsou plastová, na podlahách dřevěné plovoucí podlahy a velkoplošná dlažba. Koupelny jsou plně vybaveny. Vytápění plynovým kotlem.


Dům se nachází kousek od Berounky mimo záplavovou oblast. V místě je plná občanská vybavenost a mnoho příležitostí pro aktivní odpočinek i pobyt v přírodě. Pár kroků od domu je městská pláž, několik restaurací, skatepark nebo přístaviště přívozu. Město obklopuje nádherná krajina Českého krasu a přírodního parku Hřebeny. Okolní brdské lesy jsou protkány turistickými cestami a cyklostezkami. Vlakové spoje do Prahy jsou časté a rychlé (18 minut ke stanici metra Smíchovské nádraží, necelou půlhodinu na Hlavní nádraží). Milovníci cyklistiky využívají pro cesty do Prahy pohodlnou cyklotrasu podél řeky.

Interiér 338,5 m2, zastavěná plocha 196 m2, zahrada 979 m2, pozemek 1 175 m2.

Prodejní cena 18 500 000 Kč / 723 221 €
Užitná plocha 339 m2
Zastavěná plocha 196 m2
Zahrada 979 m2
Pozemek 1 175 m2
Parkování Dvojgaráž
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 32653
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.