Rodinný dům 7 + kk, Řepy - Praha 6 | 1
Rodinný dům 7 + kk, Řepy - Praha 6 | 2
Rodinný dům 7 + kk, Řepy - Praha 6 | 3
Rodinný dům 7 + kk, Řepy - Praha 6 | 4
Rodinný dům 7 + kk, Řepy - Praha 6 | 5
Rodinný dům 7 + kk, Řepy - Praha 6 | 6
Rodinný dům 7 + kk, Řepy - Praha 6 | 7
Rodinný dům 7 + kk, Řepy - Praha 6 | 8
Rodinný dům 7 + kk, Řepy - Praha 6 | 9

Rodinný dům 7 + kk

Užitná plocha 451 m2, pozemek 334 m2

Praha 6, Řepy

Krajní řadová třípodlažní novostavba domu poskytne dostatek místa i soukromí všem členům rodiny. Bydlení zpříjemní jižní zahrada s automatickou závlahou a bazén, vyhřívaný solárními panely.

Dům je nabízen ve stavu white-walls a jeho velkorysá dispozice nabídne v přízemí obývací pokoj s kuchyní a jídelnou s prosklenou stěnou umožňující propojení s terasou a zahradou, dále šatnu, koupelnu a schodišťovou chodbu. Ve 2. podlaží jsou umístěny 4 ložnice (z toho 1 s walk-in šatnou a koupelnou), galerie se vstupem na terasu a společná koupelna. 3. podlaží lze využívat samostatně jako 2+kk s velkou, padesátimetrovou terasou. V suterénu se nachází technické zázemí, skladovací prostory a je zde možné vytvořit například wellness se saunou a tělocvičnou, prádelnu nebo dílnu.

Dům vystavěný z prémiových stavebních materiálů je vybaven systémem smart home (umožňujícím například ovládání topení, závlahy nebo elektrických venkovních žaluzií přes mobilní telefon). V domě jsou rozvody pro klimatizaci, v obývacím pokoji příprava pro krb nebo krbová kamna. Okna jsou dřevěná. Vytápění plynovým kondenzačním kotlem Wolf druhé generace. Úklid usnadňuje centrální vysavač. Součástí zahrady s kvalitním trávníkem, keři a vzrostlými stromy je částečně krytá terasa a šestimetrový vyhřívaný bazén Desjoyaux s filtrací a protiproudem. K domu patří garáž pro 2 auta.


Velice klidná lokalita na kraji udržovaného lesoparku umožňuje těsný kontakt s přírodou a zároveň dosah veškerých služeb. Mateřská i základní škola je 5 minut chůze bez nutnosti přecházet hlavní silnici. Supermarkety i velké nákupní centrum v krátké dojezdové vzdálenosti. Zastávka autobusu se spoji k metru kousek od domu (10 minut ke stanici metra A Petřiny), zastávka tramvaje pár minut chůze. Místo je svou polohou také ideální pro časté cesty na letiště.

Kolaudováno, prodej domu je osvobozen od daně z převodu a cena zahrnuje DPH.

Užitná plocha 394 m2, zastavěná plocha 134 m2, zahrada 200 m2, pozemek 334 m2.

Prodejní cena prodáno
Užitná plocha 451 m2
Terasa 57 m2
Zastavěná plocha 134 m2
Zahrada 200 m2
Pozemek 334 m2
Parkování 2 garážová stání, 2 parkovací stání
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 32680
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.