Rodinný dům 6 + kk, Sukova, Velké Přílepy - Praha-západ | 1
Rodinný dům 6 + kk, Sukova, Velké Přílepy - Praha-západ | 2
Rodinný dům 6 + kk, Sukova, Velké Přílepy - Praha-západ | 3
Rodinný dům 6 + kk, Sukova, Velké Přílepy - Praha-západ | 4
Rodinný dům 6 + kk, Sukova, Velké Přílepy - Praha-západ | 5
Rodinný dům 6 + kk, Sukova, Velké Přílepy - Praha-západ | 6
Rodinný dům 6 + kk, Sukova, Velké Přílepy - Praha-západ | 7
Rodinný dům 6 + kk, Sukova, Velké Přílepy - Praha-západ | 8
Rodinný dům 6 + kk, Sukova, Velké Přílepy - Praha-západ | 9
Rodinný dům 6 + kk, Sukova, Velké Přílepy - Praha-západ | 10
EXKLUZIVNĚ

Rodinný dům 6 + kk

Užitná plocha 360 m2, pozemek 466 m2

Praha-západ, Velké Přílepy, Sukova

9 990 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Novostavba rodinného domu před dokončením stojí v klidné ulici obce s rozvinutou infrastrukturou. Obec se rozkládá v blízkém sousedství Prahy 6 a obklopuje ji pěkná krajina s mnoha výletními cíli.

Nemovitost je polovinou dvojdomu. Přízemí je navrženo jako společenská zóna s prostorným obývacím pokojem, kuchyňským a jídelním koutem a vstupem na terasu propojenou schodištěm se zahradou. Dále je zde hostinská ložnice. V 1. úrovni podkroví jsou 3 samostatné ložnice a hlavní koupelna (menší koupelna je v přízemí). 2. úroveň podkroví tvoří prostorná místnost (využitelná například jako herna, pracovna). Suterén je určen pro dvojgaráž a technickou místnost, je zde také místo například na posilovnu nebo wellness s vířivkou, sprchou a toaletou.

Dům je nabízen ve stavu shell & core, díky němuž je možné dokončit interiér dle vlastních představ. Stavba při dodržení technologických postupů splní parametry pasivního domu, a bude tak možné žádat o dotaci z programu Zelená úsporám. Okna (včetně střešních) jsou s trojskly, dveře hliníkové s bezpečnostními skly. V domě jsou rozvody pro rekuperační jednotku, částečně dokončeny rozvody elektřiny a příprava na předokenní žaluzie i na elektronický zabezpečovací systém včetně magnetických čidel v rámech dveří. Střecha má nadkrokevní izolaci. Na zahradě je jímka na dešťovou vodu (8 m3) pro zavlažování.

Obec má výhodnou polohu v blízkosti Prahy i letiště. Příměstským autobusem, který staví 150 metrů od domu, se lze dostat ke stanici metra Bořislavka za čtvrt hodiny. Letiště je vzdáleno asi 10 minut autem. V místě je velmi dobrá občanská vybavenost – 4 mateřské školy (soukromé i státní), základní škola a ZUŠ, několik restaurací, obchody, cukrárna, pošta, praktický lékař, fyzioterapie, knihovna, kino nebo fotbalové hřiště, v okolí vede mnoho cyklostezek a turistických tras.

Užitná plocha 316,81 m2, terasy 26,65 m2 a 17 m2, zastavěná plocha 103 m2, zahrada 363 m2, pozemek 466 m2.

Prodejní cena 9 990 000 Kč / 386 760 €
Užitná plocha 360 m2
Terasa 43 m2
Zastavěná plocha 103 m2
Zahrada 363 m2
Pozemek 466 m2
Parkování Dvojgaráž
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 32813

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.