Rodinný dům 6 + 1, Lhotecká , Dolní Břežany - Praha-západ | 1
Rodinný dům 6 + 1, Lhotecká , Dolní Břežany - Praha-západ | 2
Rodinný dům 6 + 1, Lhotecká , Dolní Břežany - Praha-západ | 3
Rodinný dům 6 + 1, Lhotecká , Dolní Břežany - Praha-západ | 4
Rodinný dům 6 + 1, Lhotecká , Dolní Břežany - Praha-západ | 5
Rodinný dům 6 + 1, Lhotecká , Dolní Břežany - Praha-západ | 6
Rodinný dům 6 + 1, Lhotecká , Dolní Břežany - Praha-západ | 7
Rodinný dům 6 + 1, Lhotecká , Dolní Břežany - Praha-západ | 8
Rodinný dům 6 + 1, Lhotecká , Dolní Břežany - Praha-západ | 9
Rodinný dům 6 + 1, Lhotecká , Dolní Břežany - Praha-západ | 10
Rodinný dům 6 + 1, Lhotecká , Dolní Břežany - Praha-západ | 11
Rodinný dům 6 + 1, Lhotecká , Dolní Břežany - Praha-západ | 12
Rodinný dům 6 + 1, Lhotecká , Dolní Břežany - Praha-západ | 13
Rodinný dům 6 + 1, Lhotecká , Dolní Břežany - Praha-západ | 14
Rodinný dům 6 + 1, Lhotecká , Dolní Břežany - Praha-západ | 15
EXKLUZIVNĚ

Rodinný dům 6 + 1

Užitná plocha 602 m2, pozemek 1 396 m2

Praha-západ, Dolní Břežany, Lhotecká

27 000 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Unikátní nemovitost bývalého hostince s jedinečným klenbovým podsklepením vkusně upraveným jako vinný sklípek, zrekonstruovaná a upravená pro potřeby rodinného domu, stojí v moderní obci s plnohodnotnou infrastrukturou nacházející se v krásné středočeské krajině v těsném sousedství jižního okraje Prahy.

Přízemí
tvoří velký obývací pokoj, prostorná kuchyně, koupelna s toaletou, technická místnost a další samostatná toaleta. Z tohoto podlaží je přístup také do garáže a po schodech do vinného sklepa. V patře jsou 4 ložnice, koupelna s toaletou a společenský prostor se schodištěm do pracovny ve věži, odkud jsou krásné nerušené výhledy do širokého okolí.

K domu patří také malý ateliér vybavený příjemným zázemím a toaletou navazující na terasu určenou pro hosty přístupnou jak z domu, tak i samostatným schodištem ze zadní čáti objektu. Dále je nad samotným ateliérem k dispozici ubytování pro hosty, které tvoří pokoj a koupelna s toaletou.

Dům s trámovými stropy je 7 let po kompletní rekonstrukci (včetně výměny krovu a výměny všech oken). Na podlahách leží dlažba a masivní dřevo. Nemovitost je napojena na veřejný vodovod, kanalizaci i plyn, má telefonní/internetovou přípojku a elektronický zabezpečovací systém. Vytápění je zajištěno termálními vrty, útulný hřejivý pocit navíc dodávají pec, kachlová kamna a krb na dřevo. Objekt má 1 kopanou a 1 vrtanou studnu. Vzrostlá zahrada s pergolou s grilem poskytuje dokonalý klid a soukromí. Přední zahrada je vybavena závlahovým systémem. Parkování je možné ve dvojgaráži a na 2 venkovních stáních.

Obec s dlouhou historií dnes nabízí perfektní podmínky pro rodinné bydlení. Je zde klasická mateřská a základní škola i soukromé mezinárodní školní zařízení (MŠ, ZŠ i gymnázium), množství dětských hřišť a sportovních aktivit, restaurace, supermarket a další obchody, pošta, poliklinika, lékárna, sportovní hala, Zámecký park a Keltský park a mnoho dalšího. Spojení s Prahou zajišťují příměstské autobusy (necelých 20 minut k tramvajové zastávce a 25 minut na metro C Kačerov). Další velmi rychlé spojení až do centra je z nedaleké vlakové zastávky Dolní Břežany-Jarov dostupné na kole nebo z nádraží Praha-Zbraslav vzdáleného 5 km autem popř. pěšky po nově budované cyklostezce. Okolí obce je ideální na výlety pěšky i na kole, hluboké lesy s pozůstatky nejstaršího keltského hradiště Závist vedou strmým údolím až k břehu Vltavy.

Interiér 495 m2, zastavěná plocha 932 m2, zahrada 464 m2, pozemek 1 396 m2, sklepy 54 m2, garáž 53 m2.

Prodejní cena 27 000 000 Kč / 1 045 701 €
Užitná plocha 602 m2
Zastavěná plocha 932 m2
Zahrada 464 m2
Pozemek 1 396 m2
Parkování 2 garážová stání a další 2 na pozemku
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 32825
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.