Rodinný dům 4 + kk, Ke Kapli, Bubovice - Beroun | 1
Rodinný dům 4 + kk, Ke Kapli, Bubovice - Beroun | 2
Rodinný dům 4 + kk, Ke Kapli, Bubovice - Beroun | 3
Rodinný dům 4 + kk, Ke Kapli, Bubovice - Beroun | 4
Rodinný dům 4 + kk, Ke Kapli, Bubovice - Beroun | 5
Rodinný dům 4 + kk, Ke Kapli, Bubovice - Beroun | 6
Rodinný dům 4 + kk, Ke Kapli, Bubovice - Beroun | 7
Rodinný dům 4 + kk, Ke Kapli, Bubovice - Beroun | 8
Rodinný dům 4 + kk, Ke Kapli, Bubovice - Beroun | 9
Rodinný dům 4 + kk, Ke Kapli, Bubovice - Beroun | 10
Rodinný dům 4 + kk, Ke Kapli, Bubovice - Beroun | 11
Rodinný dům 4 + kk, Ke Kapli, Bubovice - Beroun | 12

Rodinný dům 4 + kk

Užitná plocha 173 m2, pozemek 607 m2

Beroun, Bubovice, Ke Kapli

8 990 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Právě dokončená prostorná dřevostavba se slunnou zahradou stojí v klidné lokalitě na kraji obce v těsném sousedství Českého Krasu. Díky krásné okolní přírodě, blízkosti občanské vybavenosti i dobré dostupnosti Prahy je místo ideální pro rodinné bydlení.

Přízemí tvoří světlý, 40metrový obytný prostor se vstupem na jihovýchodní zahradní terasu a s navazující kuchyní také se vstupem na terasu, dále je zde vstupní hala, šatna a toaleta pro hosty. V patře se nachází hlavní ložnice s en-suite koupelnou (velký sprchový kout) a vlastním balkónem, sdílená koupelna (vana, umyvadlo, WC, přípojka na pračku a sušičku) a další 2 ložnice; 1 z nich s má balkon s působivým výhledem na pozůstatky kaple. U hlavní ložnice je prostor na šatnu, ze kterého lze snadno vytvořit samostatnou místnost, například pracovnu.

V domě je mnoho praktických úložných prostor. Kuchyně je kompletně vybavena kvalitními spotřebiči (americkou lednicí, bezzónovou indukční deskou, myčkou, troubou, dřezem na oplach ovoce a zeleniny a dvojdřez na nádobí). Okna jsou plastová, na vyhřívaných podlahách leží velkoformátová dlažba a vinylové dílce, do patra vedou schody z masivu. Parkování v garáži s přímým vstupem do domu a na 2 venkovních stáních na zpevněné ploše před domem.

V pěkně upravené obci jsou 2 restaurace, kaplička a dětské hřiště. Další veškerá občanská vybavenost včetně mateřské a základní školy je v sousední obci Loděnice. Místo je výchozím bodem pro výlety k mnoha okolním přírodním památkám, například bývalému lomu Velká Amerika. Po turistické stezce lze dojít také do magického a legendami opředeného Svatého Janu pod Skalou, nedaleko je i Karlštejn nebo dvě 18jamková golfová hřiště. Díky rychlému nájezdu na dálnici D5 trvá cesta k nejbližší stanici metra (Zličín s parkovištěm P+R) pouhých 15 minut.

Interiér 170 m2, zastavěná plocha 163 m2, zahrada 444 m2, pozemek 607 m2.

Prodejní cena 8 990 000 Kč / 348 315 €
Užitná plocha 173 m2
Balkon 3 m2
Zastavěná plocha 163 m2
Zahrada 444 m2
Pozemek 607 m2
Parkování Garáž
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 32953

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.