Rodinný dům 5 + kk, Albatrosová, Jesenice - Praha-západ | 1
Rodinný dům 5 + kk, Albatrosová, Jesenice - Praha-západ | 2
Rodinný dům 5 + kk, Albatrosová, Jesenice - Praha-západ | 3
Rodinný dům 5 + kk, Albatrosová, Jesenice - Praha-západ | 4
Rodinný dům 5 + kk, Albatrosová, Jesenice - Praha-západ | 5
Rodinný dům 5 + kk, Albatrosová, Jesenice - Praha-západ | 6
Rodinný dům 5 + kk, Albatrosová, Jesenice - Praha-západ | 7
Rodinný dům 5 + kk, Albatrosová, Jesenice - Praha-západ | 8
Rodinný dům 5 + kk, Albatrosová, Jesenice - Praha-západ | 9
Rodinný dům 5 + kk, Albatrosová, Jesenice - Praha-západ | 10
Rodinný dům 5 + kk, Albatrosová, Jesenice - Praha-západ | 11
Rodinný dům 5 + kk, Albatrosová, Jesenice - Praha-západ | 12
Rodinný dům 5 + kk, Albatrosová, Jesenice - Praha-západ | 13
Rodinný dům 5 + kk, Albatrosová, Jesenice - Praha-západ | 14
Rodinný dům 5 + kk, Albatrosová, Jesenice - Praha-západ | 15
Rodinný dům 5 + kk, Albatrosová, Jesenice - Praha-západ | 16

Rodinný dům 5 + kk

Užitná plocha 288 m2, pozemek 855 m2

Praha-západ, Jesenice, Albatrosová

Nadčasově navržená vila ve funkcionalistickém stylu se špičkovým venkovním bazénem je situována na okraji vilové čtvrti v obci Zdiměřice. Lokalita nabízí především klid, soukromí a docházkovou vzdálenost do krásného Průhonického parku, stejně jako výbornou dopravní obslužnost díky snadnému napojení na Pražský okruh, Jižní spojku a dálnice D1 a D4.

Středobodem domu je vzdušný obývací pokoj spojený s kuchyní a jídelnou, s designovým krbem, vstupem na terasu krytou velkou pergolou a dále do zahrady. Ve stejném podlaží se nachází také předsíň, šatna, samostatná toaleta, technická místnost a spíž. Patro domu je tvořeno privátní zónou sestávající z hlavní ložnice s en-suite koupelnou, saunou a velkou šatnou (původně samostatná ložnice), druhé ložnice, koupelny a pracovny. K dispozici je garáž pro 2 vozy s úložným prostorem a dalších 5 parkovacích stání na pozemku.

Architektonické pojetí vily z roku 2013 podtrhuje prosklená jižní fasáda, díky níž je interiér odlehčený a vždy se těší dostatku světla. K nadstandardnímu vybavení patří klimatizace Mitsubisthi v horním patře, dřevěné obložení Makassar v obývacím pokoji, obklad Metal Corten v hlavní ložnici, betonová stěrka na podlahách, velkoformátová leštěná italská dlažba, velkoformátová hliníková okna a posuvné dveře, bezpečnostní trojskla, bezfalcové interiérové dveře, špičková kuchyně s pracovní deskou Technistone a spotřebiči Siemens, koupelnová sanita Catalano, centrálně ovládané venkovní žaluzie, podlahové vytápění Rehau s možností ovládání přes mobilní aplikaci, vestavěné skříně Woodface aj. Dům včetně garáže je zabezpečen kamerovým systémem a alarmem Jablotron s napojením na PCO a bezklíčovým vstupem na biometrický zámek. Vytápění zajištuje plynový kotel.
Na zahradě se nachází kvalitní bazén Prestigepools (6x3 m2) s vodní stěnou, moderním zastřešením, osvětlením s dvouokruhovým nasvícením, protiproudem, tepelným čerpadlem pro ohřev a automatizovanou čistící jednotkou pro údržbu slané vody. Zahrada se vzrostlými stromy je opatřena automatickým zavlažovacím systémem, který čerpá vodu z vlastní studny.

Ve Zdiměřicích se nachází škola, dětská hřiště, golfové odpaliště, tenisové kurty, beach volejbalové hřiště a další sportoviště. Další občanská vybavenost je dostupná v rámci několika minut jízdy v sousedních Průhonicích nebo nedalekých Kunraticích. Prestižní škola Sunny Canadian International School je k dispozici do 5 minut jízdy, dostupnost do centra Prahy 25 minut.

Užitná plocha 288 m2 (z toho garáž 64 m2), zastavěná plocha 200 m2, zahrada 655 m2, pozemek 855 m2.

Prodejní cena prodáno
Užitná plocha 288 m2
Zastavěná plocha 200 m2
Zahrada 655 m2
Pozemek 855 m2
Parkování Garáž pro 2 vozy a další 2 parkovací stání na pozemku
Sklep Ne
PENB C
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 33059
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.