Rodinný dům 8 + 1, Dejvice - Praha 6 | 1
Rodinný dům 8 + 1, Dejvice - Praha 6 | 2
Rodinný dům 8 + 1, Dejvice - Praha 6 | 3
Rodinný dům 8 + 1, Dejvice - Praha 6 | 4
HANSPAULKA

Rodinný dům

Užitná plocha 460 m2, pozemek 1 021 m2

Praha 6, Dejvice

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

Prvorepubliková vila nacházející se v prestižní vilové čtvrti Hanspaulka. Dům s malebnou zahradou je umístěn v klidné rezidenční zástavbě, v těsné blízkosti vyhledávaného přírodního parku Divoká Šárka a dobrým dopravním spojením do centra.

Vila je rozčleněna do 3 bytových jednotek (3+1, 3+1, 2+kk).

Stavba prošla částečnou rekonstrukcí, která se týkala výměny střešních krytin, rozvodů elektřiny, koupelen a plynového kotle. Navzdory rekonstrukcím, které probíhaly od roku 1988 až po současnost, bylo zachováno množství původních architektonických prvků, například vnitřní dřevěné schodiště, okna, dveře, podlahy.

Vila byla dokončena roku 1934 dle návrhu arch. Ladislava Čapka v neoklasicistním stylu. Arch. L. Čapek byl jedním z předních architektů, kteří se podíleli také na zástavbovém plánu Ořechovky.

Příjemná a klidná lokalita v lukrativní vilové čtvrti poskytuje snadný kontakt s přírodou a zároveň dosah veškerých služeb. V blízkosti je mateřská i základní škola, dětské hřiště, sportovní areál Hanspaulka, tenisový klub, lékárna, veterinární ošetřovna, restaurace či kavárna. Dopravní spojení zajišťuje autobus (5 minut ke stanici metra Bořislavka).

Užitná plocha 460 m2, zahrada 810 m2, pozemek 1021 m2.

Prodejní cena Cena na vyžádání
Užitná plocha 460 m2
Zastavěná plocha 211 m2
Zahrada 810 m2
Pozemek 1 021 m2
Parkování Ano
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 33115

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.