Rodinný dům 6 + 1, Tuchoměřice - Praha-západ | 1
Rodinný dům 6 + 1, Tuchoměřice - Praha-západ | 2
Rodinný dům 6 + 1, Tuchoměřice - Praha-západ | 3
Rodinný dům 6 + 1, Tuchoměřice - Praha-západ | 4
Rodinný dům 6 + 1, Tuchoměřice - Praha-západ | 5
Rodinný dům 6 + 1, Tuchoměřice - Praha-západ | 6
Rodinný dům 6 + 1, Tuchoměřice - Praha-západ | 7
Rodinný dům 6 + 1, Tuchoměřice - Praha-západ | 8
Rodinný dům 6 + 1, Tuchoměřice - Praha-západ | 9
Rodinný dům 6 + 1, Tuchoměřice - Praha-západ | 10
Rodinný dům 6 + 1, Tuchoměřice - Praha-západ | 11

Rodinný dům 6 + 1

Užitná plocha 431 m2, pozemek 1 310 m2

Praha-západ, Tuchoměřice

27 900 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Novostavba rodinné vily s krbem, dvougaráží a několika terasami se nachází v blízkosti lesa v nové rezidenční zástavbě obce Tuchoměřice, vzdálené jen pár minut jízdy od západního okraje Prahy i letiště.

Dominantním prvkem přízemí je velkoryse koncipovaný obývací pokoj s jídelnou, oddělitelnou kuchyní se spíží a se vstupem na hlavní terasu s bazénem. Na tomto podlaží je také pokoj pro hosty s vlastní koupelnou a vstupem na druhou terasu, předsíň a hostinská toaleta. V patře je umístěna klidová zóna, která nabízí hlavní ložnici s walk-in šatnou a privátní koupelnou (sprchový kout, solitérní vana, WC), další 3 ložnice (z toho 2 se vstupem na terasu), sdílenou koupelnu (sprcha a WC), schodišťovou halu a další terasu. Částečně zapuštěný suterén zahrnuje dvojgaráž, 2 velké místnosti vhodné k využití jako fitness či společenská místnost, dále technické zázemí (s přípravou na ovládání bazénu), sklad, prádelnu a chodbu.

Součástí vybavení je klimatizace (v obývacím pokoji a obytných místnostech), krbová kamna, velkoplošná dřevěná okna s trojskly (na slunné straně s elektrickými žaluziemi), podlahy z lamina a s celoplošnými koberci, kuchyně se sklokeramickou varnou deskou a 2 troubami (zn. Whirlpool) a vestavěné skříně.

Obec disponuje základní občanskou vybaveností, je zde mateřská a základní škola, dětský praktický lékař, pošta, potraviny, v sousedství obce je nové velké outletové centrum. Linka příměstského autobusu jezdí ke stanici metra linky A Bořislavka, cesta autem na letiště trvá necelých 10 minut. Okolím vede několik cyklotras, směřujících například do přírodní rezervace Divoká Šárka nebo k oblíbenému výletnímu cíli, zřícenině hradu Okoř.

Užitná plocha 431 m2, pozemek 1 310 m2.

Prodejní cena 27 900 000 Kč / 1 103 203 €
Užitná plocha 431 m2
Pozemek 1 310 m2
Parkování garáž pro 2 vozy
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 33665

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.