Rodinný dům 4 + kk, Lipanská, Říčany - Praha-východ | 1
Rodinný dům 4 + kk, Lipanská, Říčany - Praha-východ | 2
Rodinný dům 4 + kk, Lipanská, Říčany - Praha-východ | 3
Rodinný dům 4 + kk, Lipanská, Říčany - Praha-východ | 4
Rodinný dům 4 + kk, Lipanská, Říčany - Praha-východ | 5
Rodinný dům 4 + kk, Lipanská, Říčany - Praha-východ | 6
Rodinný dům 4 + kk, Lipanská, Říčany - Praha-východ | 7
Rodinný dům 4 + kk, Lipanská, Říčany - Praha-východ | 8
Rodinný dům 4 + kk, Lipanská, Říčany - Praha-východ | 9
Rodinný dům 4 + kk, Lipanská, Říčany - Praha-východ | 10
Rodinný dům 4 + kk, Lipanská, Říčany - Praha-východ | 11
Rodinný dům 4 + kk, Lipanská, Říčany - Praha-východ | 12
Rodinný dům 4 + kk, Lipanská, Říčany - Praha-východ | 13
Rodinný dům 4 + kk, Lipanská, Říčany - Praha-východ | 14
Rodinný dům 4 + kk, Lipanská, Říčany - Praha-východ | 15
EXKLUZIVNĚ

Rodinný dům 4 + kk

Užitná plocha 359 m2, pozemek 632 m2

Praha-východ, Říčany, Lipanská

14 900 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Rodinný dům s krytým bazénem, výhledem na romantickou zříceninu hradu a se zahradou zajišťující maximální soukromí stojí v oblíbené rezidenční lokalitě města Říčany, v původní zástavbě nedaleko centrálního náměstí a rozlehlého parku.

Vstupní úroveň domu tvoří obývací pokoj, jídelna, kuchyně s dvoukřídlými dveřmi na terasu, prosluněná bazénová hala propojitelná širokými francouzskými okny se zahradou, dále prádelna/koupelna s přípojkou na pračku, sušičku a mandl, 2 samostatné toalety, šatna, zádveří, chodba, spíž, komora a provozně-technické zázemí. Podkroví je účelně rozděleno na rodičovskou ložnici se šatnou a en-suite koupelnou (vana, masážní parní box, umyvadlo, WC a bidet), další 2 ložnice, koupelnu, komoru a schodišťovou chodbu.

V celém domě (vyjma koupelny a kuchyně) jsou dřevěné masivní podlahy (smrk a borovice), okna jsou dřevěná s izolačními dvojskly, obložkové dveře z masivu, kuchyňská linka na míru je také dřevěná stejně jako schodiště. V kuchyni je podlahové vytápění, v koupelnách otopné žebříky, příjemné teplo dodávají krbová kamna v obývacím pokoji (dalším zdrojem tepla je plynový kotel Protherm). Vyhřívaný bazén má hloubku 1,5 m, protiproud a slanou vodu. Dům je napojen na kanalizaci a obecní vodovod, má i vlastní studnu. Na zavlažované zahradě s minimálními nároky na údržbu je prostor pro zřízení užitkových záhonů či malého hospodářství.

Město Říčany získalo 1. místo v Indexu kvality života sestavenem firmou Deloitte. Je zde kompletní občanská vybavenost na vysoké úrovni a rozvinutá dopravní infrastruktura, městská doprava funguje pro všechny zdarma. V blízkém okolí domu je několik dětských hřišť (včetně dopravního) a mnoho sportovišť (ragbyové a fotbalové hřiště, hokejová hala, sportovní haly, tenisové kurty, bazén), mateřská a základní škola či rozlehlý upravený park Lázeňská louka. Dům stojí 3 minuty chůze od historického jádra města s kostelem sv. Petra a Pavla. Kousek od domu je zastávka autobusů včetně příměstské linky ke stanici metra Opatov (33 minut jízdy), město má také přímé a časté vlakové spojení s Hlavním nádražím, pro cesty autem je výhodou blízké napojení na Pražský okruh.

Zastavěná plocha dům: 264 m2, zastavěná plocha garáž: 34 m2, užitná plocha: 359 m2 (1.NP 209 m2, 2.NP 150 m2 ), pozemek celkem: 632 m2 (459 m2 + 173 m2 ), zahrada zadní 173 m2, zahrada ve dvoře 161 m2

Prodejní cena 14 900 000 Kč / 583 399 €
Užitná plocha 359 m2
Zastavěná plocha 298 m2
Zahrada 334 m2
Pozemek 632 m2
Parkování Ano
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 33672
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.