Rodinný dům 7 + kk, Jesenice - Praha-západ | 1
Rodinný dům 7 + kk, Jesenice - Praha-západ | 2
Rodinný dům 7 + kk, Jesenice - Praha-západ | 3
Rodinný dům 7 + kk, Jesenice - Praha-západ | 4
Rodinný dům 7 + kk, Jesenice - Praha-západ | 5
Rodinný dům 7 + kk, Jesenice - Praha-západ | 6
Rodinný dům 7 + kk, Jesenice - Praha-západ | 7
Rodinný dům 7 + kk, Jesenice - Praha-západ | 8
Rodinný dům 7 + kk, Jesenice - Praha-západ | 9
Rodinný dům 7 + kk, Jesenice - Praha-západ | 10

Rodinný dům 7 + kk

Užitná plocha 360 m2, pozemek 1 441 m2

Praha-západ, Jesenice

25 990 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Prostorný rodinný dům s bazénem, jižně orientovanou zahradou, velkou garáží až pro 6 aut a 2 samostatnými jednotkami stojí nedaleko centra města Jesenice na jihovýchodním okraji Prahy. Dispozice umožňuje praktické propojení bytového a podnikatelského účelu.

Dispozici většího bytu tvoří prostorná světlá hala s průchodem na terasu a dále do zahrady, obývací část s krbem a jídelnou, velká kuchyně s barovým pultem, spíž, koupelna (se sprchovým koutem a WC) a prostorná předsíň s úložnými prostory. V patře přístupném po schodišti z haly je hlavní ložnice s en-suite koupelnou, 2 další ložnice (1 s balkonem), koupelna (s masážní vanou, sprchovým koutem, WC a bidetem), šatna a technická místnost/prádelna. Druhá jednotka se samostatným vchodem, nacházející se v přízemí, má obývací pokoj s vlastní terasou, ložnici, koupelnu (se sprchovým koutem a WC) a šatnu. Z bytu je možný přímý vstup do větší jednotky.

Součástí vybavení je kuchyně s deskou ze speciálního barveného kamene (použitý i v koupelně), kuchyňské spotřebiče zn. Miele, Siemens, Bosch nebo Liebherr, ozvučení Bang & Olufsen a sanitární zařízení Villeroy & Boch či Laufen. Okna jsou dřevěná s izolačními skly, dveře dřevěné s obložkovými zárubněmi, podlahy plovoucí a s dlažbou. Dům je klimatizovaný a má podlahové vytápění. Nadstandardně velká garáž umožňuje parkování 4–6 automobilů, další 2 parkovací místa jsou na pozemku. V okrasné zahradě je bazén s protiproudem, jacuzzi, studna a zpevněné terasy. Bazén vyhřívají fotovoltaické panely.

Dům je umístěn v boční ulici v blízkosti prodejny potravin a autobusové zastávky. Příměstské linky zajišťují dopravu ke stanicím metra linky C Opatov a Budějovická. Místo je skvěle dostupné autem díky blízkým sjezdům z Pražského okruhu i dálnice D1. V místě je veškerá občanská vybavenost: mateřská a základní škola, obchody, sportoviště, poliklinika, lékárna, pošta nebo knihovna. Okolí nabízí široké možnosti trávení volného času v krásné posázavské krajině.

Interiér 278,61 m2, terasa 14,11 m2, garáž 67,13 m2, zastavěná plocha 280 m2, zahrada 1161 m2, pozemek 1441 m2.

Prodejní cena 25 990 000 Kč / 1 018 018 €
Užitná plocha 360 m2
Terasa 14 m2
Zastavěná plocha 280 m2
Zahrada 1 161 m2
Pozemek 1 441 m2
Parkování Garáž pro 4-6 vozů, 2 venkovní stání
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 33842
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.