Rodinný dům 7 + 1, Aloise Jiráska, Příbram | 1
Rodinný dům 7 + 1, Aloise Jiráska, Příbram | 2
Rodinný dům 7 + 1, Aloise Jiráska, Příbram | 3
Rodinný dům 7 + 1, Aloise Jiráska, Příbram | 4
Rodinný dům 7 + 1, Aloise Jiráska, Příbram | 5
Rodinný dům 7 + 1, Aloise Jiráska, Příbram | 6
Rodinný dům 7 + 1, Aloise Jiráska, Příbram | 7
Rodinný dům 7 + 1, Aloise Jiráska, Příbram | 8
Rodinný dům 7 + 1, Aloise Jiráska, Příbram | 9
Rodinný dům 7 + 1, Aloise Jiráska, Příbram | 10
Rodinný dům 7 + 1, Aloise Jiráska, Příbram | 11
Rodinný dům 7 + 1, Aloise Jiráska, Příbram | 12
EXKLUZIVNĚ

Rodinný dům 7 + 1

Užitná plocha 533 m2, pozemek 2 787 m2

Příbram, Aloise Jiráska

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

Prvorepubliková vila, která v roce 2015 prošla kompletní rekonstrukcí, s rozlehlou zahradou a krásnými výhledy na významné poutní místo - Svatou Horu a centrum města, stojí v klidné rezidenční zástavbě Příbrami, města s rozvinutou infrastrukturou a dobrou dostupností díky blízkosti dálnice D4.

Přízemí
domu tvoří světlý a vzdušný otevřený prostor s obývací částí, knihovna s vestavěnou postelí, jídelna, kuchyň a přístupy na terasu a dále do zahrady. V 1. patře je klidová zóna s hlavní ložnicí se šatnou a en-suite koupelnou, na kterou navazuje terasa, další ložnicí, prostornou centrální šatnou, koupelnou a schodišťovou chodbou. 2. patro je vyhrazeno pro klidnou pracovnu s velkou terasou a koupelnou. Suterén nabízí místnost pro posilovnu, wellness s vířivkou a saunou, velký sklep a technickou místnost.

Součástí vybavení jsou podlahy z bambusového dřeva s podlahovým topením a topnými konvektory, velkoformátová okna „od podlahy ke stropu“ s pěknými výhledy přes terasu na zahradu, kuchyňská linka se spotřebiči Miele (včetně kávovaru), sanitární zařízení Hansgrohe a vestavný nábytek na míru. Na pečlivě udržované zahradě se solitérními stromy je zabudován zavlažovací systém, který využívá vodu z nádrže na dešťovou vodu. Dům je napojen na systém Niko Home Control, který umožňuje přes aplikaci ovládat jednotlivé prvky domu (např. osvětlení, teplotu, žaluzie). Na tento systém je napojena i samostatně stojící garáž pro čtyři auta.

Dům se nachází v ulici s travnatým pásem a vzrostlými stromy, v blízkosti vlakového a autobusového nádraží. V pěším dosahu je mateřská a základní škola i gymnázium, divadlo, kulturní dům, poliklinika, aquapark a koupaliště. Centrum města je vzdáleno asi 1 kilometr, nedaleko je také obchodní centrum. Procházkou lze dojít do Svatohorského sadu s poutním areálem nebo do lesa Koráb. Cesta na kraj Prahy trvá autem okolo půlhodiny, město má s metropolí také přímé vlakové i autobusové spojení.

Interiér 490 m2, terasa 43 m2, zastavěná plocha 501 m2, zahrada 2 286 m2, pozemek 2 787 m2.

Prodejní cena Cena na vyžádání
Užitná plocha 533 m2
Terasa 43 m2
Zastavěná plocha 501 m2
Zahrada 2 286 m2
Pozemek 2 787 m2
Parkování Ano
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 34209
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.