Rodinný dům 7 + kk, V Šáreckém údolí, Dejvice - Praha 6 | 1
Rodinný dům 7 + kk, V Šáreckém údolí, Dejvice - Praha 6 | 2
Rodinný dům 7 + kk, V Šáreckém údolí, Dejvice - Praha 6 | 3
Rodinný dům 7 + kk, V Šáreckém údolí, Dejvice - Praha 6 | 4
Rodinný dům 7 + kk, V Šáreckém údolí, Dejvice - Praha 6 | 5
Rodinný dům 7 + kk, V Šáreckém údolí, Dejvice - Praha 6 | 6
Rodinný dům 7 + kk, V Šáreckém údolí, Dejvice - Praha 6 | 7
Rodinný dům 7 + kk, V Šáreckém údolí, Dejvice - Praha 6 | 8
Rodinný dům 7 + kk, V Šáreckém údolí, Dejvice - Praha 6 | 9
Rodinný dům 7 + kk, V Šáreckém údolí, Dejvice - Praha 6 | 10
Exkluzivně

Pozemek se stavebním povolením

Užitná plocha 312 m2, pozemek 1 123 m2

Praha 6, Dejvice, V Šáreckém údolí

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

Pozemek o výměře 1 123 m2 s platným stavebním povolením na stavbu vily se nachází v lokalitě s působivou atmosférou a neporušenou přírodou Šáreckého údolí. Příjemný pocit umocňuje potok protékající na okraji pozemku, ohraničení lesem zajišťuje dokonalé soukromí.

Na pozemku jsou veškeré přípojky inženýrských sítí (kanalizace, voda, elektro, plyn). Severozápadně orientovaná plocha leží na příjemném místě bez prudkého slunce, s odstupem od hlavní silnice. Mírně se svažuje směrem k potoku.

Kupní cena zahrnuje kompletní projektovou dokumentaci na výstavbu rodinné vily, která má být citlivě zakomponována do zeleně. Studie krajinářských úprav je též součástí kupní ceny. Návrh vily počítá s 2 nadzemními a 1 podzemním podlažím. V přízemí je naplánován obývací pokoj, kuchyně, pracovna, toaleta, hostinská ložnice s vlastní koupelnou, šatna a prádelna. Patro nabídne společenskou místnost, hlavní ložnici, k níž bude přiléhat koupelna a šatna a další 2 ložnice se sdílenou koupelnou. V suterénu bude umístěna dvojgaráž a technická místnost.

Okolí je plné zeleně, a nabízí tak mnoho možností sportovního vyžití či relaxace v přírodním parku Šárka-Lysolaje. Téměř u pozemku vede cyklostezka. V blízkém okolí je několik mezinárodních škol: Global Concept Montessori School, mezinárodní škola ISP v Nebušicích nebo Riverside School v Sedlci. Pár kroků od budoucího domu staví autobus, cesta ke stanici metra Dejvická trvá 9 minut, k zastávce tramvaje, autobusu či vlaku Nádraží Podbaba pouhých 5 minut. Místo je rychle dostupné z letiště.

Interiér 261,4 m2, garáž 50,4 m2, pozemek 1123 m2

Prodejní cena Cena na vyžádání
Užitná plocha 312 m2
Zastavěná plocha 190 m2
Zahrada 933 m2
Pozemek 1 123 m2
Parkování Garáž pro 2 vozy
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 34361
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.