Rodinný dům 4 + kk, Ve Stráni , Herink - Praha-východ | 1
Rodinný dům 4 + kk, Ve Stráni , Herink - Praha-východ | 2
Rodinný dům 4 + kk, Ve Stráni , Herink - Praha-východ | 3
Rodinný dům 4 + kk, Ve Stráni , Herink - Praha-východ | 4
Rodinný dům 4 + kk, Ve Stráni , Herink - Praha-východ | 5
Rodinný dům 4 + kk, Ve Stráni , Herink - Praha-východ | 6
Rodinný dům 4 + kk, Ve Stráni , Herink - Praha-východ | 7
Rodinný dům 4 + kk, Ve Stráni , Herink - Praha-východ | 8
Rodinný dům 4 + kk, Ve Stráni , Herink - Praha-východ | 9
Rodinný dům 4 + kk, Ve Stráni , Herink - Praha-východ | 10
Rodinný dům 4 + kk, Ve Stráni , Herink - Praha-východ | 11
REAL-TIME VIDEOPROHLÍDKA

Rodinný dům 4 + kk

Užitná plocha 136 m2, pozemek 775 m2

Praha-východ, Herink, Ve Stráni

Nedávno dokončený nízkoenergetický bungalov s interiérem v severském stylu, terasou, garáží a zahradou stojí v nové rezidenční zástavbě obce na východním okraji Prahy nedaleko obchodně-zábavní zóny a rozlehlého parku.

Dispoziční řešení nabízí obývací pokoj s navazující jídelnou, kuchyní a krytou terasou, dále hlavní ložnici, 2 dětské ložnice, vzdušnou koupelnu (s vanou a walk-in sprchovým koutem), samostatnou toaletu, předsíň, chodbu a komoru.

Velkoformátová okna jsou s plastovými rámy a izolačními trojskly, plovoucí laminátová podlaha je v obývacím pokoji vyhřívaná, stejně jako dlažba v kuchyni a koupelně. Topení a ohřev vody zajišťuje elektrický kotel. Parkování v garáži. V hlavní ložnici je vestavěná skříň, kuchyňská linka je kompletně vybavena. Interiér je připraven k okamžitému nastěhování, dokončovací práce v exteriéru proběhnou v brzké době.

Dům z roku 2019 se nachází v rozvíjející se obci ležící v bezprostřední blízkosti Prahy. Cesty autem urychluje blízký nájezd na Pražský okruh. Přímo v místě fungují potraviny, vinotéka nebo multifunkční hřiště. V rychlé dojezdové vzdálenosti mají obyvatelé na výběr z několika mateřských a základních škol včetně prestižní školy Sunny Canadian International School. Veškerá občanská vybavenost funguje v nedalekých Průhonicích, kde lze k procházkám, relaxaci či sportu využívat světoznámý Průhonický park. Další vyžití nabízí obchodně-zábavní zóna v Čestlicích s velkým aquaparkem.

Užitná plocha 136 m2, zastavěná plocha 191 m2, zahrada 584 m2, pozemek 775 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena prodáno
Užitná plocha 136 m2
Zastavěná plocha 191 m2
Zahrada 584 m2
Pozemek 775 m2
Parkování Ano
Sklep Ne
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 34476

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.