Rodinný dům 5 + 1, Jílovišťská, Lipence - Praha 5 | 1
Rodinný dům 5 + 1, Jílovišťská, Lipence - Praha 5 | 2
Rodinný dům 5 + 1, Jílovišťská, Lipence - Praha 5 | 3
Rodinný dům 5 + 1, Jílovišťská, Lipence - Praha 5 | 4
Rodinný dům 5 + 1, Jílovišťská, Lipence - Praha 5 | 5
Rodinný dům 5 + 1, Jílovišťská, Lipence - Praha 5 | 6
Rodinný dům 5 + 1, Jílovišťská, Lipence - Praha 5 | 7
Rodinný dům 5 + 1, Jílovišťská, Lipence - Praha 5 | 8
Rodinný dům 5 + 1, Jílovišťská, Lipence - Praha 5 | 9
Rodinný dům 5 + 1, Jílovišťská, Lipence - Praha 5 | 10
Rodinný dům 5 + 1, Jílovišťská, Lipence - Praha 5 | 11
Rodinný dům 5 + 1, Jílovišťská, Lipence - Praha 5 | 12
EXKLUZIVNĚ

Rodinný dům 5 + 1

Užitná plocha 174 m2, pozemek 510 m2

Praha 5, Lipence, Jílovišťská

14 995 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Moderní rodinný dům s praktickou dispozicí a jižně orientovanou zahradou je součástí uzavřeného rezidenčního komplexu se správcem, kamerovým systémem a výhledem na vltavské údolí. Okrajová pražská čtvrť Lipence leží v bezprostřední blízkosti přírodního parku Hřebeny.

V přízemí je obývací pokoj s jídelnou a navazující terasou, kuchyně se spíží a předsíň se vstupem do technické místnosti, na samostatnou toaletu a do garáže. Patro tvoří hlavní ložnice s en-suite koupelnou (se sprchovým koutem, WC a bidetem), další 2 ložnice, pracovna, prostorná šatna, centrální koupelna (s rohovou vanou a WC), schodišťová hala a komora.

Ke kvalitnímu vybavení domu patří dřevěná plovoucí podlaha Decospan Singha, vytápěné podlahy v přízemí i koupelnách, schodiště obložené javorovým dřevem, eurookna Hogga s předokenními hliníkovými roletami zn. Batima, krb v obývacím pokoji s krbovou vložkou francouzské značky Chazelles, dýhované interiérové dveře zn. Pol Skone nebo kuchyňské spotřebiče Siemens a AEG. Vytápění zajišťuje nízkoenergetický kondenzační plynový kotel Protherm. Slunná terasa s povrchem ze dřeva Bangkirai a přípravou na pergolu nabízí příjemné posezení s výhledem do upravené zahrady s automatickým zavlažovacím systémem Hunter napojeným na retenční nádrž na dešťovou vodu. Zahrada byla založena zahradní architektkou Ing. Andreou Šujanovou.

Rezidenční komplex se rozkládá 3 minuty jízdy od mateřské a základní školy, potravin či pošty, v blízkosti funguje malé golfové hřiště s dětskou akademií nebo jezdecký klub, další občanská vybavenost je v sousední čtvrti Zbraslav. Okolí nabízí množství turistických i cyklistických tras přírodním parkem Hřebeny nebo chráněnou krajinnou oblastí Český kras.

Užitná plocha 174 m2, zastavěná plocha 114 m2, zahrada 396 m2, pozemek 510 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena 14 995 000 Kč / 557 021 €
Užitná plocha 174 m2
Zastavěná plocha 114 m2
Zahrada 396 m2
Pozemek 510 m2
Parkování Ano
Sklep Ne
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 34562

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.