Rodinný dům 7 + kk, Ružinov - Bratislava II | 1
Rodinný dům 7 + kk, Ružinov - Bratislava II | 2
Rodinný dům 7 + kk, Ružinov - Bratislava II | 3
Rodinný dům 7 + kk, Ružinov - Bratislava II | 4
Rodinný dům 7 + kk, Ružinov - Bratislava II | 5
Rodinný dům 7 + kk, Ružinov - Bratislava II | 6
Rodinný dům 7 + kk, Ružinov - Bratislava II | 7
Rodinný dům 7 + kk, Ružinov - Bratislava II | 8
Rodinný dům 7 + kk, Ružinov - Bratislava II | 9
Rodinný dům 7 + kk, Ružinov - Bratislava II | 10

Rodinný dům 7 + kk

Užitná plocha 634 m2, pozemek 294 m2

Bratislava II, Ružinov

21 547 500 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Čtyřpodlažní rodinný dům s wellness, vířivkou, saunou a bazény nabízí rozlehlý prostor s pozemkem v centru aktivního ružinovského života.

Dům se skládá z 1 podzemního a 3 nadzemních podlaží. Suterén tvoří wellness s vířivkou, sauna, ochlazovací bazén, šatna, sprcha, technická místnost a dvojgaráž. V přízemí se nachází obývací pokoj s krbem, koupelna a technická místnost, v mezaninu kuchyně s jídelnou. V 1. patře jsou 3 samostatné pokoje s koupelnou, balkonem a šatnou, ve 2. patře další 3 neprůchozí pokoje s koupelnou a balkonem.

Podlahy jsou z přírodního kamene, okna jsou dřevěná. Ložnice a obytný prostor mají klimatizaci. Kuchyně je vybavena základními spotřebiči. Vybavení domu zahrnuje podlahové vytápění, které zajišťuje tepelné čerpadlo. Rodinný dům byl postaven a zkolaudován v r. 2004, kompletní rekonstrukcí prošel v r. 2017. Na pozemku stojí venkovní kuchyně s altánkem, další bazén a jezírko. Prostorná garáž poskytuje místo pro 2 auta.

Vyhledávaná lokalita Ružinov v bezprostřední blízkosti centrálního trhu Miletičova i Ružinovského jezera poskytuje snadnou dostupnost a možnost aktivního městského života. Veškerá občanská vybavenost je v pěším dosahu či pár minut jízdy autem či MHD. Obyvatelé mají v blízkosti všechny potřebné služby a instituce: vzdělávací, zdravotní, kulturní i sportovní.

Užitná plocha 634 m2, zastavěná plocha 219 m2, pozemek 294 m2.

Součástí pozemku je i další využívaná plocha o velikosti 353 m2, která je ve vlastnictví Hlavního města SR.

Prodejní cena 21 547 500 Kč / 850 000 €
Užitná plocha 634 m2
Zastavěná plocha 219 m2
Pozemek 294 m2
Parkování Ano
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 34612

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.