Rodinný dům 5 + kk, Plánická, Radotín - Praha 5 | 1
Rodinný dům 5 + kk, Plánická, Radotín - Praha 5 | 2
Rodinný dům 5 + kk, Plánická, Radotín - Praha 5 | 3
Rodinný dům 5 + kk, Plánická, Radotín - Praha 5 | 4
Rodinný dům 5 + kk, Plánická, Radotín - Praha 5 | 5
Rodinný dům 5 + kk, Plánická, Radotín - Praha 5 | 6
Rodinný dům 5 + kk, Plánická, Radotín - Praha 5 | 7
Rodinný dům 5 + kk, Plánická, Radotín - Praha 5 | 8
Rodinný dům 5 + kk, Plánická, Radotín - Praha 5 | 9
Rodinný dům 5 + kk, Plánická, Radotín - Praha 5 | 10
Rodinný dům 5 + kk, Plánická, Radotín - Praha 5 | 11

Rodinný dům 5 + kk

Užitná plocha 288 m2, pozemek 416 m2

Praha 5, Radotín, Plánická

22 700 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Novostavba špičkově vybavené vzdušné a světlé vily se saunou a přípravou na bazén vznikla v moderní vilové čtvrti Prahy 5 – Radotín ležící vysoko nad ruchem metropole v sousedství krásné lokality Slavičí údolí.

Díky svažitému terénu je hlavní vstup do domu v 1. podlaží. Zde se nachází 2 ložnice s výstupem na terasu s krásným výhledem do zeleně, koupelna, toaleta, předsíň a schodišťová chodba s přímým vstupem do garáže. Hlavní prostor podlaží v úrovni zahrady je vyhrazen obývacímu pokoji s otevřenou kuchyní a jídelnou. Posuvná velkoformátová francouzská okna přirozeně propojují interiér s exteriérem. V této úrovni je dále hostinská ložnice, pracovna, koupelna, sauna, toaleta a provozně-technické zázemí (spíž, technická místnost a prádelna).

Součástí vybavení jsou dřevěné podlahy s vytápěním značky Rehau, hliníková okna "od podlahy ke stropu" s trojskly, interiérové dveře Sapeli (dub sukatý), sanitární zařízení Villeroy & Boch série ViClean‎, příprava na bazén a na kamerový systém. Vytápění tepelným čerpadlem. Budova je napojena na spádovou kanalizaci.

Kompletní občanská vybavenost je v centru Radotína, vzdáleném jen pár minut jízdy autem či autobusem. Fungují zde supermarkety i menší obchody, kavárny, restaurace, mateřská a základní škola i gymnázium, sportoviště včetně golfového hřiště, přírodní koupací biotop, lékařské služby. Spojení s centrem je rychlé díky častým vlakovým i autobusovým spojům. Okolí nabízí množství výletních tras pěšky i na kole, blízko je do Českého krasu i přírodního parku Radotínsko-Chuchelský háj.

Užitná plocha 192,21 m2, terasy 95,55 m2, zastavěná plocha 100 m2, zahrada 316 m2, pozemek 416 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena 22 700 000 Kč / 869 066 €
Užitná plocha 288 m2
Terasa 96 m2
Zastavěná plocha 100 m2
Zahrada 316 m2
Pozemek 416 m2
Parkování Ano
Sklep Ne
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 35097
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.