Rodinný dům 5 + kk, Firkušného , Brno | 1
Rodinný dům 5 + kk, Firkušného , Brno | 2
Rodinný dům 5 + kk, Firkušného , Brno | 3
Rodinný dům 5 + kk, Firkušného , Brno | 4
Rodinný dům 5 + kk, Firkušného , Brno | 5
Rodinný dům 5 + kk, Firkušného , Brno | 6
Rodinný dům 5 + kk, Firkušného , Brno | 7
Rodinný dům 5 + kk, Firkušného , Brno | 8
Rodinný dům 5 + kk, Firkušného , Brno | 9
Rodinný dům 5 + kk, Firkušného , Brno | 10
Rodinný dům 5 + kk, Firkušného , Brno | 11
Rodinný dům 5 + kk, Firkušného , Brno | 12
Parkování pro 4 vozy

Rodinný dům 5 + kk

Užitná plocha 350 m2, pozemek 759 m2

Brno, Firkušného

35 000 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Novostavba vysoce kvalitní samostatně stojící nadčasové rodinné vily od architektonické kanceláře Kareš Rais vznikne na pozemku o výměře 759 m2 ležícím v atraktivní rezidenční čtvrti Sadová s přírodou na dosah ruky a přímým spojením do středu města. Předpokládaný termín dokončení Q2/2022.

Ve vstupní úrovni bude umístěn velký obytný prostor s dvojitou výškou stropu, s přípravou na krb, jídelnou, kuchyní a vstupem do zahrady, hostinská ložnice s koupelnou a šatnou, hala pro příjem hostů, samostatná toaleta a zádveří se šatnou a přístupem do garáže. V patře je plánována hlavní ložnice se šatnou a koupelnou, další 2 ložnice se sdílenou koupelnou a šatnou, galerie a samostatná toaleta. Ze všech ložnic bude přístupná krytá terasa. V případě potřeby lze vytvořit další pokoj uzavřením stropu nad obývacím pokojem.

Stavba z keramických cihel s kontaktním zateplovacím systémem (polystyren tl. 160 mm) bude napojena na vodovod i kanalizaci. Standard vybavení zahrnuje hliníková okna s izolačním trojsklem a přípravou pro exteriérové žaluzie, finální povrch v obytných místnostech z třívrstvé dubové podlahy či lepeného vinylu (v ostatních místnostech a chodbách velkoplošná keramická dlažba Porcelaingres), podlahové vytápění, dýhované interiérové dveře (výběr ze 4 dekorů) se světlou výškou 2,5 m, sanitární zařízení Villeroy & Boch, přípravu na klimatizaci a na elektronický zabezpečovací systém (podomítková kabeláž), povrch teras z dřevoplastových desek na nosném roštu nebo keramické dlažby. Na zahradě bude retenční nádrž k odběru dešťové vody na zalévání. Vytápění zajistí plynový kondenzační kotel. Kupní cena zahrnuje výše uvedené vybavení, oplocení pozemku, dvojgaráž se sekčními elektricky poháněnými vraty Hörrmann a přístřešek pro 2 vozy.

Vila se stane součástí rozvíjející se rezidenční čtvrti v blízkosti mnoha zelených ploch. V místě jsou potraviny, kavárna, dětská hřiště nebo koupaliště. Přímé spojení se středem města zajišťují vlaky, cesta na Hlavní nádraží trvá 15 minut, spojení je možné též autobusem. Pro cesty autem je výhodou rychlé napojení na Svitavskou radiálu. Rovnou od domu bude možné vyrazit do hlubokých lesů s mnoha turistickými i cyklistickými trasami.

Užitná plocha 350 m2, zastavěná plocha domu 210 m2, zázemí zahrady 24 m2, zahrada 525 m2, pozemek 759 m2.

Prodejní cena 35 000 000 Kč / 1 373 087 €
Užitná plocha 350 m2
Zastavěná plocha 234 m2
Zahrada 525 m2
Pozemek 759 m2
Parkování 2 garážová a 2 krytá venkovní stání
Sklep Ne
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 35167
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.