Rodinný dům 5 + kk, Úvaly - Praha-východ | 1
Rodinný dům 5 + kk, Úvaly - Praha-východ | 2
Rodinný dům 5 + kk, Úvaly - Praha-východ | 3
Rodinný dům 5 + kk, Úvaly - Praha-východ | 4
Rodinný dům 5 + kk, Úvaly - Praha-východ | 5
Rodinný dům 5 + kk, Úvaly - Praha-východ | 6
Rodinný dům 5 + kk, Úvaly - Praha-východ | 7
Rodinný dům 5 + kk, Úvaly - Praha-východ | 8
Rodinný dům 5 + kk, Úvaly - Praha-východ | 9
Rodinný dům 5 + kk, Úvaly - Praha-východ | 10
Rodinný dům 5 + kk, Úvaly - Praha-východ | 11

Rodinný dům 5 + kk

Užitná plocha 240 m2, pozemek 523 m2

Praha-východ, Úvaly

Novostavba rodinného domu právě vzniká na rohovém pozemku v rezidenční zástavbě města Úvaly nedaleko přírodního parku. Město leží u východního okraje Prahy, metropole je snadno dostupná autem i hromadnou dopravou. Předpokládaný termín dokončení květen 2020.

Přízemí
tvoří 63,5 m2 velký obytný prostor s přípravou na kuchyni a s jižně orientovanou terasou, pracovna/hostinská ložnice, koupelna, předsíň a technická místnost. V patře je hlavní ložnice s en-suite koupelnou, další 2 ložnice a koupelna (s WC).

Dům bude vybaven hliníkovými okny s trojskly a foliemi proti UV, dřevěnými podlahami, podlahovým vytápěním v obývacím pokoji a koupelnách (zdrojem tepla je plynový kotel) a kvalitní sanitou. Stavba je napojena na městský vodovod i kanalizaci, má také vlastní studnu. Parkování je možné na pozemku.

Ve městě funguje mateřská a základní škola, DDM, mateřské centrum, poliklinika, zubní ordinace, pošta, prodejny potravin, kavárny, restaurace a další služby. Pár kroků od domu staví autobus zajišťující spojení k železniční stanici, odkud jezdí příměstské vlaky do Prahy. Cesta až do centra trvá 25 minut. Okolní přírodní parky nabízejí množství výletních tras a cílů, naučné stezky, vyhlídky nebo zříceninu hradu.

Interiér 200 m2, terasa 40 m2, zastavěná plocha 353 m2, zahrada 170 m2, pozemek 523 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena prodáno
Užitná plocha 240 m2
Terasa 40 m2
Zastavěná plocha 353 m2
Zahrada 170 m2
Pozemek 523 m2
Parkování Parkování na pozemku
Sklep Ne
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 35204

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.