Rodinný dům 6 + kk, Jesenice - Praha-západ | 1
Rodinný dům 6 + kk, Jesenice - Praha-západ | 2
Rodinný dům 6 + kk, Jesenice - Praha-západ | 3
Rodinný dům 6 + kk, Jesenice - Praha-západ | 4
Rodinný dům 6 + kk, Jesenice - Praha-západ | 5
Rodinný dům 6 + kk, Jesenice - Praha-západ | 6
Rodinný dům 6 + kk, Jesenice - Praha-západ | 7
Rodinný dům 6 + kk, Jesenice - Praha-západ | 8
Rodinný dům 6 + kk, Jesenice - Praha-západ | 9

Rodinný dům 6 + kk

Užitná plocha 459 m2, pozemek 2 214 m2

Praha-západ, Jesenice

Architektonicky zdařilá novostavba rodinné vily obklopené velkou zahradou stojí na zcela klidném místě s bohatou zelení ve městě Jesenice v bezprostřední blízkosti Průhonického parku.

Dominantu přízemí tvoří velkoryse pojatý obytný prostor se zvýšeným stropem a orientací do 3 světových stran, který slouží jako obývací pokoj, jídelna a relaxační a hrací koutek. Na tuto plochu volně navazuje kuchyň a hlavní koridor domu, dále je zde pracovna a provozní prostory (spíž, koupelna, samostatná toaleta, prádelna), vstupní hala, šatna a technické zázemí, které je zároveň přístupem do garáže. Vzdušné schodiště vede do podkroví, kde je umístěna hlavní ložnice s en-suite koupelnou a šatnou a další 2 ložnice orientované na východ a jih se sdílenou koupelnou. Budova garáže je dvoupodlažní, v patře je prostor pro ateliér nebo hostinskou ložnici.

Stavba vyniká jednoduchou a zároveň působivou architekturou. Bílá a světle šedá omítka tvoří kontrast s předsazenými okny v antracitové barvě. Dům bude předán ve stavu white walls. Topení je řešeno plynovým kondenzačním kotlem, zavlažování zahrady z nádrže na dešťovou vodu. Prostorná garáž nabídne parkování pro 2 vozy.

Dům je součástí vilové čtvrti rozkládající se přímo u Průhonického parku o rozloze 250 ha s unikátními květinami a dřevinami, krásnými vyhlídkami, loukami a stezkami podél vodních toků. Lokalita tak může nabídnout naprostý klid a čistý vzduch, potřebné služby jsou však přesto v rychlém dojezdu. Okraj Prahy se nachází pouhých 10 km od domu, cestu urychluje dálnice D1. 3 minuty jízdy autem je vzdálena prestižní mezinárodní škola Sunny Canadian School, velká obchodně-zábavní zóna nebo aquapark.

Užitná plocha 459 m2 (Interiér 391 m2, terasa 68 m2) zastavěná plocha 399 m2, zahrada 1 915459 m2 m2, pozemek 2 214 m2.

Prodejní cena rezervováno
Užitná plocha 459 m2
Terasa 68 m2
Zastavěná plocha 299 m2
Zahrada 1 915 m2
Pozemek 2 214 m2
Parkování dvojgaráž
Sklep Ne
PENB C
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 35557
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.