Rodinný dům 5 + kk, Hrušovská, Vrakuňa - Bratislava II | 1
Rodinný dům 5 + kk, Hrušovská, Vrakuňa - Bratislava II | 2
Rodinný dům 5 + kk, Hrušovská, Vrakuňa - Bratislava II | 3
Rodinný dům 5 + kk, Hrušovská, Vrakuňa - Bratislava II | 4
Rodinný dům 5 + kk, Hrušovská, Vrakuňa - Bratislava II | 5
Rodinný dům 5 + kk, Hrušovská, Vrakuňa - Bratislava II | 6
Rodinný dům 5 + kk, Hrušovská, Vrakuňa - Bratislava II | 7
Rodinný dům 5 + kk, Hrušovská, Vrakuňa - Bratislava II | 8
Rodinný dům 5 + kk, Hrušovská, Vrakuňa - Bratislava II | 9
Rodinný dům 5 + kk, Hrušovská, Vrakuňa - Bratislava II | 10
Rodinný dům 5 + kk, Hrušovská, Vrakuňa - Bratislava II | 11
Rodinný dům 5 + kk, Hrušovská, Vrakuňa - Bratislava II | 12

Rodinný dům 5 + kk

Užitná plocha 146 m2, pozemek 238 m2

Bratislava II, Vrakuňa, Hrušovská

V moderním dvoupatrovém rodinném domě se třemi bytovými mezonetovými jednotkami nabízíme k prodeji 5pokojový klimatizovaný byt se dvěma parkovacími stáními, balkonem, terasou a zahradou. Klidná lokalita v Hrušovské ulici v Bratislavě. Projekt je dokončen, zařízený a vhodný k nastěhování.

V přízemí se nachází vstupní hala, technická místnost, pokoj pro hosty / pracovna, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, obývací pokoj spojený s prostornou kuchyní a jídelní částí se vstupem na terasu. V patře jsou umístěny tři ložnice (z toho dvě ložnice mají přístup na balkon) a velká koupelna s vanou a toaletou. V každém pokoji je klimatizace značky Daikin.

Vybavení zahrnuje kvalitní laminátové německé podlahy Meister (tloušťka 10 mm), podlahové topení zajištěno kotlem Viessmann, vysoce kvalitní LED svítidla v celém domě, vnitřní žaluzie, předpříprava na venkovní žaluzie, interiérové ​​dveře Sapeli, baterie Hansgrohe, rozvody TV a internet v každém pokoji. Standardem kuchyně je kompletně nové zařízení včetně myčky, dřezu Blanco, indukční varné desky či americké chladničky. Na všechny vestavěné kuchyňské spotřebiče je 5letá záruka. V ložnicích jsou umístěny šatní skříně na míru, nábytek masivní dřevo, lustr z bambusu. Dům je zabezpečen kvalitním alarmem.

Exteriér tvoří založená zahrada a uzavřený dvůr s možností parkování. Samozřejmostí jsou všechny inženýrské sítě včetně studny s čerpadlem napojeným na závlahový systém.

Dům je situován v klidné lokalitě na hranici čtvrtí Ružinov a Vrakuňa a poskytuje rychlou dopravní dostupnost centra města i na dálniční obchvat.

Interiér 142 m2, pozemek 238 m2.

Cena nemovitosti: 349 990 eur + 2x 10 000 eur vyhrazené parkovací stání

Prodejní cena rezervováno
Užitná plocha 146 m2
Balkon 4 m2
Zahrada 83 m2
Pozemek 238 m2
Parkování Ano
Sklep Ne
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 35686

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.