Rodinný dům 6 + kk, Bochníčkova, Velká Chuchle - Praha 5 | 1
Rodinný dům 6 + kk, Bochníčkova, Velká Chuchle - Praha 5 | 2
Rodinný dům 6 + kk, Bochníčkova, Velká Chuchle - Praha 5 | 3
Rodinný dům 6 + kk, Bochníčkova, Velká Chuchle - Praha 5 | 4
Rodinný dům 6 + kk, Bochníčkova, Velká Chuchle - Praha 5 | 5
Rodinný dům 6 + kk, Bochníčkova, Velká Chuchle - Praha 5 | 6
Rodinný dům 6 + kk, Bochníčkova, Velká Chuchle - Praha 5 | 7
Rodinný dům 6 + kk, Bochníčkova, Velká Chuchle - Praha 5 | 8
Rodinný dům 6 + kk, Bochníčkova, Velká Chuchle - Praha 5 | 9
Rodinný dům 6 + kk, Bochníčkova, Velká Chuchle - Praha 5 | 10
Rodinný dům 6 + kk, Bochníčkova, Velká Chuchle - Praha 5 | 11
Rodinný dům 6 + kk, Bochníčkova, Velká Chuchle - Praha 5 | 12
Rodinný dům 6 + kk, Bochníčkova, Velká Chuchle - Praha 5 | 13
Rodinný dům 6 + kk, Bochníčkova, Velká Chuchle - Praha 5 | 14
Rodinný dům 6 + kk, Bochníčkova, Velká Chuchle - Praha 5 | 15
Rodinný dům 6 + kk, Bochníčkova, Velká Chuchle - Praha 5 | 16
Rodinný dům 6 + kk, Bochníčkova, Velká Chuchle - Praha 5 | 17
Rodinný dům 6 + kk, Bochníčkova, Velká Chuchle - Praha 5 | 18
EXKLUZIVNĚ

Rodinný dům 6 + kk

Užitná plocha 403 m2, pozemek 1 077 m2

Praha 5, Velká Chuchle, Bochníčkova

Nízkoenergetická novostavba klimatizované rodinné vily ve vysokém standardu byla nedávno dokončena v nové zástavbě rodinných domů v oblíbené čtvrti Velká Chuchle obklopené rozlehlými přírodními parky.

Vzdušná prostorná hala ústí do obývacího pokoje s prosklenou stěnou vedoucí na velkou, jihovýchodně orientovanou terasu. Součástí společenského prostoru je kuchyně se spíží a jídelna. Ve vstupní úrovni se dále nachází šatna, sklad/fitness s výstupem do zahrady, hostinská ložnice s en-suite koupelnou, samostatná toaleta a technická místnost. Pohodlné, řemeslně i architektonicky zdařilé „levitující“ schodiště vede do privátní zóny v patře, tvořené hlavní ložnicí se šatnou a koupelnou, 2 dětskými ložnicemi, pracovnou a centrální koupelnou. Všechny pokoje v tomto podlaží mají přístup na terasu s krásným výhledem do přírodního parku Radotínsko-Chuchelský háj a širokého okolí.

Při stavbě byl kladen důraz na precizní zpracování a kvalitní materiály. Podlahy, dveře vysoké 2,6 metru a schodišťové stupně jsou z masivního dubu. Podlahové vytápění a klimatizace jsou po celém domě. Zdrojem tepla je tepelné čerpadlo (vrt) Stiebel Eltron, vysokou kvalitu vzduchu v interiéru zajišťuje rekuperační jednotka. Dostatek denního světla do vstupní haly i velké místnosti určené pro sklad či fitness přivádějí světlovody. Příjemnou atmosféru navozuje krb na dřevo v obývacím pokoji a zabudované špičkové ozvučení, jehož kvality oceníte i na terase. Ovládat jej můžete přes smart home systém. Ten řídí také například zastínění textilními roletami (v přízemí) a žaluziemi (v patře). Kuchyně s množstvím úložných prostor je vybavena nadstandardně velkou indukční varnou deskou a dalšími vestavnými spotřebiči AEG, chladnička je značky Liebherr. Na zahradě nyní probíhají terénní úpravy a dokončovací práce, jejichž součástí je mj. instalace bazénu. Na zavlažování zahrady je připravena retenční nádrž se svodem dešťové vody.

Nově vznikající vilová čtvrť leží u přírodní památky Nad závodištěm, vysoko nad ruchem města, a přesto v jeho rychlém dosahu autem i hromadnou dopravou. V krátké dojezdové vzdálenosti funguje mateřská a základní škola, prodejna potravin nebo pošta. Z autobusové zastávky vzdálené 3 minuty chůze jezdí spoje ke stanici metra Smíchovské nádraží (15 minut jízdy), autem se lze rychle napojit na Pražský okruh nebo Strakonickou silnici.

Interiér 330,1 m2, zastavěná plocha 308,2 m2, zahrada 769 m2, pozemek celkem 1077 m2 a ideální polovina pozemku o velikosti 1674 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena prodáno
Užitná plocha 403 m2
Terasa 73 m2
Zastavěná plocha 308 m2
Zahrada 769 m2
Pozemek 1 077 m2
Parkování Ano
Sklep Ne
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 35935
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.