Rodinný dům 6 + kk, K Fialce, Stodůlky - Praha 5 | 1
Rodinný dům 6 + kk, K Fialce, Stodůlky - Praha 5 | 2
Rodinný dům 6 + kk, K Fialce, Stodůlky - Praha 5 | 3
Rodinný dům 6 + kk, K Fialce, Stodůlky - Praha 5 | 4
Rodinný dům 6 + kk, K Fialce, Stodůlky - Praha 5 | 5
Rodinný dům 6 + kk, K Fialce, Stodůlky - Praha 5 | 6
Rodinný dům 6 + kk, K Fialce, Stodůlky - Praha 5 | 7
Rodinný dům 6 + kk, K Fialce, Stodůlky - Praha 5 | 8
Rodinný dům 6 + kk, K Fialce, Stodůlky - Praha 5 | 9
Rodinný dům 6 + kk, K Fialce, Stodůlky - Praha 5 | 10
Rodinný dům 6 + kk, K Fialce, Stodůlky - Praha 5 | 11

Rodinný dům 6 + kk

Užitná plocha 300 m2, pozemek 597 m2

Praha 5, Stodůlky, K Fialce

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

Energeticky velmi úsporná cihlová novostavba s variabilním dispozičním řešením, kvalitními materiály a slunnou, pečlivě udržovanou zahradou stojí v jednosměrné ulici vilové čtvrti Prahy 13 - Stodůlky.

Suterén
s dostatkem denního světla, zvýšené přízemí s přístupem na zahradní terasu a nejvyšší podlaží lze využívat jako 3 samostatné bytové jednotky, velkoryse pojaté rodinné bydlení nebo propojení bytových a podnikatelských účelů. Současná dispozice je 6+kk se 3 koupelnami (1 s vanou, 2 se sprchovým koutem) a 3 samostatnými toaletami.

Dům s množstvím úložných prostor byl vybudován za použití kvalitních materiálů a je vybaven špičkovými spotřebiči Miele a AEG. Velkoformátová okna Vekra a terasa s povrchem z teakového dřeva jsou orientovány na jihovýchod, prosklené průčelí domu na jih. Podlahovou krytinu tvoří korková vytápěná podlaha a dlažba. Součástí vybavení je kompletně zařízené fitness Nautilus. Vytápění zajišťuje plynový kotel WOLF, stavba je napojena na obecní vodovod a kanalizaci. Pocit bezpečí dodává zabezpečovací a kamerový systém. Parkování na pozemku.

Vilová čtvrť se rozkládá pod vrchem Vidoule, který je součástí rozlehlého přírodního parku Košíře-Motol. V blízkosti je supermarket, v krátké dojezdové vzdálenosti mateřská a základní škola a další služby, blízko je také do golfového klubu s devítijamkovým hřištěm. 6 minut autobusem je vzdálena stanice metra linky A Motol nebo linky B Hůrka. Cesty autem urychluje blízká Rozvadovská spojka.

Užitná plocha 270 m2, terasa 30 m2, zastavěná plocha 106 m2, zahrada 491 m2, pozemek 597 m2.

Prodejní cena Cena na vyžádání
Užitná plocha 300 m2
Terasa 30 m2
Zastavěná plocha 106 m2
Zahrada 491 m2
Pozemek 597 m2
Parkování Parkování na pozemku
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 36643
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.