Rodinný dům 10 + kk, Staré Mesto - Bratislava I | 1
Rodinný dům 10 + kk, Staré Mesto - Bratislava I | 2
Rodinný dům 10 + kk, Staré Mesto - Bratislava I | 3
Rodinný dům 10 + kk, Staré Mesto - Bratislava I | 4
Rodinný dům 10 + kk, Staré Mesto - Bratislava I | 5
Rodinný dům 10 + kk, Staré Mesto - Bratislava I | 6
Rodinný dům 10 + kk, Staré Mesto - Bratislava I | 7
Rodinný dům 10 + kk, Staré Mesto - Bratislava I | 8
Rodinný dům 10 + kk, Staré Mesto - Bratislava I | 9
Rodinný dům 10 + kk, Staré Mesto - Bratislava I | 10
Rodinný dům 10 + kk, Staré Mesto - Bratislava I | 11
Rodinný dům 10 + kk, Staré Mesto - Bratislava I | 12
Rodinný dům 10 + kk, Staré Mesto - Bratislava I | 13
Rodinný dům 10 + kk, Staré Mesto - Bratislava I | 14
Rodinný dům 10 + kk, Staré Mesto - Bratislava I | 15

Rodinný dům

Užitná plocha 406 m2, pozemek 1 895 m2

Bratislava I, Hlavní město Bratislava

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

Rezidenční projekt komorního charakteru nabízející absolutní soukromí se nachází ve vyhledávané lokalitě Starého Města v blízkosti Horského parku. Ve viladomu s výtahem a podzemním parkováním jsou umístěny 3 samostatné bytové jednotky s terasami/balkony s výhledy na Mlýnskou dolinu a rozlehlý pozemek. Okolí disponuje kompletní občanskou vybaveností s širokými možnostmi trávení volného času v přírodě.

Dispozici dvoupokojového bytu o velikosti 67,12 m2 v zapuštěném podlaží tvoří obývací pokoj s kuchyní a jídelnou se vstupem na terasu (23,38 m2) s výhledem do zeleně a ložnice s vlastním přístupem na terasu. Z haly s chodbou vede vstup do samostatné koupelny s vanou, sprchovým koutem, umyvadlem a do technické místnosti s prádelnou.

Třípokojový byt v přízemí o velikosti 133,28 m2 tvoří obývací pokoj s kuchyní, spíží a jídelnou s balkonem o rozloze 16,11 m2 s pěknými výhledy. Ze vstupní haly s prostornou chodbou vede vstup do 2 ložnic a koupelny (s vanou, sprchovým koutem, umyvadly, toaletou a bidetem), dále se zde nachází další samostatná toaleta s umyvadlem a technická místnost s prádelnou.

Pětipokojový mezonet v 1. patře o ploše 204,66 m2 sestává z obývacího pokoje s kuchyní, spíží a jídelnou se vstupem na balkon o rozloze 16,11 m2 s pěkným výhledem. Ze vstupní haly s prostornou chodbou je vstup do 2 ložnic, do samostatné koupelny s vanou, sprchovým koutem, 2 umyvadly, toaletou a bidetem, dále se zde nachází další samostatná toaleta s umyvadlem a technická místnost s prádelnou. Ve 2. podlaží je otevřený ateliér se vstupem na terasu o velikosti 40,04 m2, dále se zde nachází další ložnice s terasou o ploše 27,60 m2 a šatnou, vlastní koupelnou (se sprchovým koutem, toaletou, bidetem a umyvadly) a menší samostatná koupelna se sprchovým koutem a toaletou.

Byty jsou vybaveny kompletní kuchyňskou linkou se zabudovanými spotřebiči značky Electrolux: multifunkční a mikrovlnnou troubou, lednicí s mrazákem, myčkou, dále odsavačem par, umyvadlem a baterií. Standard bytů tvoří velkometrážní okna se zvukotěsnými hliníkovými rámy a izolačním trojsklem s elektricky ovladatelnými exteriérovými žaluziemi. Dále stropní chlazení, podlahové topení, tepelné čerpadlo se samostatnou vnitřní a venkovní jednotkou, vzduchotechnický odvod od digestoře, akustické stěny od společných prostor a schodiště, kamerové systémy či protipožární bezpečnostní vstupní dveře. Vybavení bytů dále zahrnuje keramickou dlažbu, dřevěné podlahy v ložnicích, krb, interiérové ​​dřevěné dveře z ořechu, obklady a sanitární zařízení.

Výhodou polohy rezidence je rychlé spojení s blízkým centrem autem či MHD i s klíčovými dopravními tepnami, stejně tak i kompletní občanská vybavenost. V blízkosti jsou mateřské i základní školy, instituce sportovního i kulturního charakteru, obchody i nákupní centra. Příznivci aktivního trávení volného času ocení bezprostřední blízkost Horského parku.

K domu náleží 5 parkovacích stání v podzemní garáži i možnosti dalšího parkování před domem a sklepní prostory pro každý z bytů.

Zastavěná plocha domu 218 m2, užitná plocha 405,63 m2, terasy a balkony 123,24 m2, pozemek 1 895 m2.

Prodejní cena Cena na vyžádání
Užitná plocha 406 m2
Zastavěná plocha 218 m2
Pozemek 1 895 m2
Parkování Ano
Sklep Ano
PENB A
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 36735

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.