Rodinný dům 5 + kk, Nad Stráněmi , Senohraby - Praha-východ | 1
Rodinný dům 5 + kk, Nad Stráněmi , Senohraby - Praha-východ | 2
Rodinný dům 5 + kk, Nad Stráněmi , Senohraby - Praha-východ | 3
Rodinný dům 5 + kk, Nad Stráněmi , Senohraby - Praha-východ | 4
Rodinný dům 5 + kk, Nad Stráněmi , Senohraby - Praha-východ | 5
Rodinný dům 5 + kk, Nad Stráněmi , Senohraby - Praha-východ | 6
Rodinný dům 5 + kk, Nad Stráněmi , Senohraby - Praha-východ | 7
Rodinný dům 5 + kk, Nad Stráněmi , Senohraby - Praha-východ | 8
Rodinný dům 5 + kk, Nad Stráněmi , Senohraby - Praha-východ | 9
Rodinný dům 5 + kk, Nad Stráněmi , Senohraby - Praha-východ | 10
EXKLUZIVNĚ

Rodinný dům 5 + kk

Užitná plocha 155 m2, pozemek 2 214 m2

Praha-východ, Senohraby, Nad Stráněmi

Prvorepublikový dům a chata stojí na jihozápadně orientovaném velkém pozemku rozkládajícím se na konci slepé ulice pod kopcem Hlásek se známou romantickou hradní zříceninou, na okraji obce Senohraby, kde rezidenční zástavba plynule přechází v chatovou a dále v les. Posázavská obec leží na železničním koridoru v blízkosti města Říčany, v pohodlné dojezdové vzdálenosti po dálnici D1 do Prahy.

Dvoupodlažní dům, částečně podsklepený, s prosklenou verandou, dřevěnou podlahou, špaletovými okny, terasou, 5 pokoji a kuchyňským koutem, koupelnou a dvěma wc je vhodný ke kompletní rekonstrukci. U domu stojí samostatná garáž. Stavba je napojena na elektřinu a vodu s možností napojení na plyn a kanalizaci, výhodou je vlastní studna. Na sousedním pozemku, který je součástí nabídky a je zahrnut v kupní ceně, stojí chata určená k demolici.

Lokalita na rozhraní okresu Praha-východ a Benešov nabízí krásnou přírodu, čistý vzduch, památky i veškerou infrastrukturu. V obci funguje mateřská a základní škola, potraviny, pošta, knihovna a také nedaleká vyhlášená plovárna s občerstvením. Snadné dopravní spojení s Prahou i okolními městy (např. s Říčany, Benešovem) zajišťují časté příměstské vlaky. Z obce, která je součástí Ladova kraje a stále si zachovává svou autentickou atmosféru, je možné vyrazit na výlet všemi směry.

Užitná plocha cca 155 m2, zastavěná plocha a nádvoří 76 m2 + 61 m2, zahrada 1967 m2, ostatní plocha 110 m2, pozemek 2214 m2.

Prodejní cena prodáno
Užitná plocha 155 m2
Zastavěná plocha 137 m2
Zahrada 1 967 m2
Pozemek 2 214 m2
Parkování Garáž
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 37008

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.