Rodinný dům 3 + kk, Brod nad Dyjí - Břeclav | 1
Rodinný dům 3 + kk, Brod nad Dyjí - Břeclav | 2
Rodinný dům 3 + kk, Brod nad Dyjí - Břeclav | 3
Rodinný dům 3 + kk, Brod nad Dyjí - Břeclav | 4
Rodinný dům 3 + kk, Brod nad Dyjí - Břeclav | 5
Rodinný dům 3 + kk, Brod nad Dyjí - Břeclav | 6
Rodinný dům 3 + kk, Brod nad Dyjí - Břeclav | 7
EXKLUZIVNĚ

Rodinný dům 3 + kk, A 17

Užitná plocha 139 m2, pozemek 546 m2

Břeclav, Brod nad Dyjí

Novostavba nízkoenergetického rodinného domu se střešní terasou s nádherným výhledem je součástí právě vznikajícího souboru Pálavská brána, zasazeného do malebné krajiny turisticky oblíbeného mikulovského mikroregionu vyhlášeného pro množství slunečných dnů, kvalitní vinařství, gastronomicky zajímavé podniky, cyklostezky a široké možnosti rybaření. Díky své jedinečné poloze u rakouských hranic je projekt vhodný k rekreaci, trvalému bydlení i na investici. Termín dokončení II. kvartál 2021.

Přehlednou dispozici jednopodlažního domu tvoří obývací pokoj s přípravou na kuchyňskou linku, 2 ložnice, 2 koupelny s WC, šatna a předsíň. Z venkovní terasy povedou schody na střešní terasu a k domu přiléhá kůlna na uložení kol či zahradního nábytku.

Standardy vybavení budou zahrnovat bezftalátovou, ekologicky recyklovatelnou vinylovou podlahu (výběr z více dekorů), podlahové vytápění po celé ploše domu včetně koupelen, okna s vícekomorovým systémem, plastovými rámy v dekoru dřeva a přípravou na předokenní elektrické žaluzie, bezfalcové interiérové dveře, velkoformátovou designovou dlažbu Abitare Factory Sand, sanitu Laufen a Hansgrohe, walk-in sprchový kout Hüppe, přípravu na krb a na systém chlazení. Vytápění elektrické, ohřev TUV elektrickým bojlerem. K domu přísluší venkovní parkovací stání.

Brod nad Dyjí obklopený vinicemi se rozkládá pod Kraví horou u horní nádrže Nových Mlýnů. V obci funguje prodejna potravin, mateřská škola, kavárna, knihovna, dětské hřiště nebo venkovní posilovna. Místo nabízí nespočet výletních tras po chráněné krajinné oblasti Pálava a nedalekém Lednicko-valtickém areálu. V sousedních Pasohlávkách funguje aquapark a připravují se zde termální lázně. Místo je vzdálené necelou půlhodinu jízdy z Brna a 2,5 hodiny z Prahy, cesta do Vídně zabere okolo jedné hodiny.

Interiér 84 m2, terasa 37 m2, terasa střešní 18 m2, zastavěná plocha 109 m2, zahrada 462 m2, pozemek 546 m2.

Prodejní cena rezervováno
Užitná plocha 139 m2
Terasa 55 m2
Zastavěná plocha 109 m2
Zahrada 462 m2
Pozemek 546 m2
Parkování 1 venkovní stání
Sklep Ne
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 37771
Informace o projektu Pálavská brána
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.