Rodinný dům 4 + kk, Zlatnícka dolina, Skalica | 1
Rodinný dům 4 + kk, Zlatnícka dolina, Skalica | 2
Rodinný dům 4 + kk, Zlatnícka dolina, Skalica | 3
Rodinný dům 4 + kk, Zlatnícka dolina, Skalica | 4
Rodinný dům 4 + kk, Zlatnícka dolina, Skalica | 5
Rodinný dům 4 + kk, Zlatnícka dolina, Skalica | 6
Rodinný dům 4 + kk, Zlatnícka dolina, Skalica | 7
Rodinný dům 4 + kk, Zlatnícka dolina, Skalica | 8
Rodinný dům 4 + kk, Zlatnícka dolina, Skalica | 9

Rodinný dům 4 + kk

Užitná plocha 164 m2, pozemek 1 215 m2

Skalica, Trnavský kraj

7 145 412 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Nový projekt v Zlatnické údolí nabízí k prodeji pozemky s možností výstavby moderní, celoročně obytné vily na klíč v rekreační oblasti Bílých Karpat jen hodinu od Bratislavy. Na tomto pozemku může stát již projektovaná dvoupodlažní vilka z vizualizace, případně vlastní realizace.

Samotný projekt nabízí 21 pozemků s možností výstavby dvoupodlažní vily na klíč. Pozemky disponují inženýrskými sítěmi a soukromou příjezdovou cestou.

Přízemí projektovaná vily disponuje oddělenou vstupní halou, skladem, obývací místností s krbem a vstupem na terasu, kuchyňskou částí spojenou s jídelnou, koupelnou se sprchovým koutem a toaletou.
Patro domu tvoří noční část s třemi ložnicemi a koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Podlaží disponuje 2 balkóny. Pohodlné parkování pro dvě auta je zajištěno na pozemku přímo před domem.
Výměra vily: Interiér 122 m2 + 9 m2 balkony + 33 m2 terasa

Tichá lokalita nabízí množství alternativ na aktivní relax jako cyklostezky, turistické chodníky, lanová dráha Tarzánie, přírodní koupaliště, 18 jamkový golfový resort Skalica či rekreační plavby v Baťově kanálu.

Vila na klíč 215.000 EUR s DPH

Prodejní cena 7 145 412 Kč / 278 465 €
Užitná plocha 164 m2
Terasa 33 m2
Balkon 9 m2
Pozemek 1 215 m2
Parkování Ano
Sklep Ne
PENB A
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 37902
Informace o projektu Developerský projekt

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.