Rodinný dům 6 + 1, Brno | 1
Rodinný dům 6 + 1, Brno | 2
Rodinný dům 6 + 1, Brno | 3
Rodinný dům 6 + 1, Brno | 4
Rodinný dům 6 + 1, Brno | 5
Rodinný dům 6 + 1, Brno | 6
Rodinný dům 6 + 1, Brno | 7
Rodinný dům 6 + 1, Brno | 8
Rodinný dům 6 + 1, Brno | 9
Rodinný dům 6 + 1, Brno | 10
Rodinný dům 6 + 1, Brno | 11
EXKLUZIVNĚ

Rodinný dům 6 + 1

Užitná plocha 719 m2, pozemek 1 036 m2

Brno

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

Naprosto precizně zpracovaná vzdušná novostavba rodinné vily s jižně orientovanou zahradou nabízí unikátní výhledy do zeleně, dostatek prostoru i soukromí. Zděná podsklepená stavba využívá nejmodernější technologie a pouze přírodní materiály, všechna 3 podlaží propojuje výtah. Příjemné místo v těsném sepjetí s přírodou Drahanské a Bobravské vrchoviny a zároveň v rychlém dosahu Brna.

Hlavní vstup se nachází v úrovni 2. podlaží, kde je umístěno rodičovské apartmá s ložnicí, koupelnou, šatnou a pracovnou, další 2 ložnice s vlastními koupelnami a přístupem na terasu, vstupní hala a místnost pro domácí práce. 1. podlaží, kompletně orientované do slunné zahrady, tvoří obývací pokoj propojený s kuchyní a jídelnou, posilovna, wellness s bazénem (7x3 m) s protiproudem, vířivkou, saunou, párou a sprchou, dále 2 toalety, úložné prostory a místnost s koupelnou a vstupem do zahrady. Suterén ukrývá provozně-technologické zázemí a sklady.

Interiér prosvětlují okna od podlahy ke stropu poskytující nerušené výhledy do okolní přírody, nádech luxusu dodává kombinace dřeva s přírodním kamenem. Okna mají hliníkové rámy a izolační trojskla, stíněna jsou venkovními žaluziemi nebo perforovanými celoplošnými screeny (na jižní straně). Část oken je ovládána elektricky. Interiérové dveře jsou dýhované, posuvné bezprahové, vstupní dveře zateplené, protihlukové, vybavené elektromechanickým zámkem s magnetem a dálkovým otvíráním. Na podlahách je dřevo, béžový travertin nebo velkoformátová keramická bezespárá dlažba, v přízemí a patře podlahové vytápění. Povrch terasy je z akáciových desek, prosklené zábradlí nebrání výhledům do kraje. Fasádu tvoří omítky, přírodní travertin a moderní stěrka Oikos s betonovým vzhledem. Zdrojem tepla je tepelné čerpadlo země-voda zajišťující i ohřev vody včetně bazénové, v domě jsou rekuperační jednotky a klimatizace fan coily. Parkování v garáži pro 3 vozy s dostatkem místa pro kola a doplňky. Před garáží je krytá zóna na parkování dalších 4 aut. Pro pocit bezpečí je dům napojen na pult centrální ochrany, venkovní plochu střeží čidla a kamerový systém. V průběhu celé stavby i realizace interiérů byl kladen důraz na použití výhradně přírodních materiálů.

Vila je součástí nové zástavby v obci žijící bohatým komunitním životem. Obec se rozkládá v přírodní lokalitě přímo u Moravského krasu, a přitom jen 5 minut jízdy po dálnici D43 od okraje moravské metropole. Cesta do středu Brna je rychlá díky častým vlakovým i autobusovým spojům. Přímo v místě funguje mateřská a základní škola, prodejny potravin, lékárna nebo knihovna, okolí nabízí množství turistických i cyklistických tras hlubokými lesy a mnoha přírodními parky.

Užitná plocha 719 m2, z toho interiér 641 m2, garáž 55 m2 a terasa 23 m2, zastavěná plocha 550 m2, zahrada 486 m2, pozemek 1 036 m2.

Prodejní cena Cena na vyžádání
Užitná plocha 719 m2
Terasa 23 m2
Zastavěná plocha 550 m2
Zahrada 711 m2
Pozemek 1 036 m2
Parkování Garáž pro 3 vozy
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 38164

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.