Rodinný dům 4 + 1, Rusovce - Bratislava V | 1
Rodinný dům 4 + 1, Rusovce - Bratislava V | 2
Rodinný dům 4 + 1, Rusovce - Bratislava V | 3
Rodinný dům 4 + 1, Rusovce - Bratislava V | 4
Rodinný dům 4 + 1, Rusovce - Bratislava V | 5
Rodinný dům 4 + 1, Rusovce - Bratislava V | 6
Rodinný dům 4 + 1, Rusovce - Bratislava V | 7
Rodinný dům 4 + 1, Rusovce - Bratislava V | 8
Rodinný dům 4 + 1, Rusovce - Bratislava V | 9
Rodinný dům 4 + 1, Rusovce - Bratislava V | 10
Rodinný dům 4 + 1, Rusovce - Bratislava V | 11

Rodinný dům 4 + 1

Užitná plocha 156 m2, pozemek 369 m2

Bratislava V, Rusovce

14 116 410 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

V klidné lokalitě v blízkosti lesa je situována tato novostavba dvoupodlažního čtyřpokojového rodinného domu. Dům se nachází v bratislavské městské části Rusovce s bohatou občanskou vybaveností a s dobrou dostupností nejen centra slovenské metropole, ale také Maďarska i Rakouska.

Přízemí tvoří předsíň s walk-in šatnou, samostatná toaleta s umyvadlem, příprava na koupelnu, obývací pokoj s novým krbem, nová moderní kuchyň a spíž. Z obývacího pokoje vede vstup do zahrady. Patro disponuje 3 pokoji, koupelnou s vanou a walk-in sprchou a samostatnou toaletou.

Součástí vybavení jsou nové kvalitní podlahy, podlahové topení, sanita Villeroy & Boch, hliníková okna, krb. Kuchyň značky Gorenje je vybavena myčkou nádobí, elektrickou troubou s grilem a indukční deskou. Dům střeží alarm. V zahradě se nachází zahradní domek a studna s čerpadlem napojená na systém automatické závlahy. Parkování pro 2 vozy je možné na vydlážděném dvoře pod přístřeškem.

V okolí funguje mateřská i základní škola, obchody, pošta, restaurace, wellness a fitness centrum, tenisové a squashové kurty či bowlingová dráha. Lokalita plná zeleně v blízkosti přírody s oblíbenými jezery nabízí možnost aktivní relaxace v Actionparku Čunovo, areálu Divoká voda nebo na hrázi, odkud se lze napojit na cyklostezku Mezinárodní dunajská cesta.

Interiér 156 m2, pozemek 369 m2.

Prodejní cena 14 116 410 Kč / 539 000 €
Užitná plocha 156 m2
Zastavěná plocha 197 m2
Pozemek 369 m2
Parkování stání pod přístřeškem pro 2 auta
Sklep Ne
PENB A
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 38226

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.