Rodinný dům 4 + kk, Moravany, Brno - venkov - Brno | 1
Rodinný dům 4 + kk, Moravany, Brno - venkov - Brno | 2
Rodinný dům 4 + kk, Moravany, Brno - venkov - Brno | 3
Rodinný dům 4 + kk, Moravany, Brno - venkov - Brno | 4
Rodinný dům 4 + kk, Moravany, Brno - venkov - Brno | 5
Rodinný dům 4 + kk, Moravany, Brno - venkov - Brno | 6
Rodinný dům 4 + kk, Moravany, Brno - venkov - Brno | 7
Rodinný dům 4 + kk, Moravany, Brno - venkov - Brno | 8
Rodinný dům 4 + kk, Moravany, Brno - venkov - Brno | 9
Rodinný dům 4 + kk, Moravany, Brno - venkov - Brno | 10
Rodinný dům 4 + kk, Moravany, Brno - venkov - Brno | 11
Rodinný dům 4 + kk, Moravany, Brno - venkov - Brno | 12
Rodinný dům 4 + kk, Moravany, Brno - venkov - Brno | 13
Rodinný dům 4 + kk, Moravany, Brno - venkov - Brno | 14
EXKLUZIVNĚ

Rodinný dům 4 + kk

Užitná plocha 140 m2, pozemek 334 m2

Brno, Brno - venkov, Moravany

10 900 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Vybavený rodinný dům s upravenou zahradou, kterou zdobí okrasné jezírko, je součástí moderní vilové čtvrti obce Moravany na předměstí Brna, v blízkosti malebného údolí říčky Bobravy.

V přízemí se nachází prostorný obývací pokoj s jídelnou, kuchyní a zahradní terasou, samostatná toaleta, technická místnost a zádveří s odkládacím prostorem. Masivní schodiště s designovým skleněným zábradlím vede do patra, kde jsou 3 ložnice (2 se vstupem na balkon), koupelna a šatna.

Dům byl zkolaudován v r. 2005, v r. 2018 proběhla kompletní rekonstrukce interiéru. Součástí vybavení je kuchyňská linka ve vysokém lesku zn. Hanák s vestavnými spotřebiči Miele, americkou lednicí Siemens a pracovní deskou v dekoru kamene, vestavěné skříně a další nábytek na míru, rohová kožená sedací souprava, jídelní stůl se židlemi, televize a domácí kino. Okna jsou plastová, podlahy laminátové, interiérové dveře značky Sapeli. Vytápění plynovým kotlem Vaillant. Možnost parkování poskytuje garáž s přímým vstupem do domu, další místo je na zpevněné ploše před garáží a na ulici u domu. Pěkně upravená zavlažovaná zahrada s okrasným jezírkem nabízí posezení pod pergolou v dokonalém soukromí.

V obci ležící na jihozápadním okraji Brna funguje mateřská a základní škola, lékařské služby (praktický a dětský lékař), pošta, kavárna, resturace, kulturní dům nebo tenisové kurty, v sezóně se zde konají farmářské trhy. 5 minut jízdy autem je vzdáleno OC Futurum, ještě blíže je tramvajová zastávka. S brněnskou metropolí má obec autobusové spojení. Z Moravan je blízko do přírodního parku Bobrava s pozůstatky vodních mlýnů, daleko není ani na Pálavu a do mnoha dalších vinařských oblastí.

Užitná plocha 140 m2, balkon 4 m2, zastavěná plocha 86 m2, zahrada 248 m2, pozemek 334 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena 10 900 000 Kč / 427 451 €
Užitná plocha 140 m2
Balkon 4 m2
Zastavěná plocha 86 m2
Zahrada 248 m2
Pozemek 334 m2
Parkování Garáž + 4 venkovní stání
Sklep Ne
PENB D
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 38867

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.