Rodinný dům 7 + 1, Podbělohorská, Smíchov - Praha 5 | 1
Rodinný dům 7 + 1, Podbělohorská, Smíchov - Praha 5 | 2
Rodinný dům 7 + 1, Podbělohorská, Smíchov - Praha 5 | 3
Rodinný dům 7 + 1, Podbělohorská, Smíchov - Praha 5 | 4
Rodinný dům 7 + 1, Podbělohorská, Smíchov - Praha 5 | 5
Rodinný dům 7 + 1, Podbělohorská, Smíchov - Praha 5 | 6
Rodinný dům 7 + 1, Podbělohorská, Smíchov - Praha 5 | 7
EXKLUZIVNĚ

Rodinný dům 7 + 1

Užitná plocha 210 m2, pozemek 534 m2

Praha 5, Smíchov, Podbělohorská

Čtyřpodlažní krajní řadový rodinný dům k rekonstrukci je zasazen do slunné jižní stráně na rozhraní Smíchova a Břevnova. Krásné výhledy, vzrostlá zahrada, garáž, v sousedství tradiční vilové čtvrti na Hřebenkách i moderní zástavby na Císařce, v blízkosti mnoha sportovišť a parků.

V přízemí (v úrovni ulice)
se v současné době nachází kuchyně s lodžií, obývací pokoj, toaleta, předsíň a garáž. V 1. patře je obývací pokoj se zasklenou lodžií, kuchyně a pracovna, v nejvyšší úrovni tři pokoje (1 s lodžií), koupelna a samostatná toaleta. Suterén je nyní vyhrazen pro technické zázemí (dílnu, kotelnu a provozní koupelnu), ale díky přímému vstupu do zahrady je vhodný pro vytvořní obytné místnosti. Prosluněné lodžie v horních patrech poskytují velmi pěkné výhledy do zahrady i širokého okolí.

Dům byl vystavěn v r. 1982, v r. 2005 získal novou střechu. Stropy a plochá střecha z železobetonových panelů, stěny jsou zděné. Dispozice jednotlivých pater lze v rámci rekonstrukce přizpůsobit představám nového majitele, územní plán umožňuje i další přístavbu k domu. Vytápění centrálním plynovým kotlem, ohřev vody průtokovými ohřívači. Parkovat lze v garáži či na ulici. K domu přiléhá mírně svažitá, jižně orientovaná zahrada ohraničená vzrostlými stromy a keři.

Dům se nachází v oblíbené rezidenční lokalitě cca 10 minut jízdy autobusem od smíchovského centra Anděl. V docházkové vzdálenosti je kompletní občanská vybavenost včetně mateřské i základní školy nebo pošty, tenisové kurty, fotbalové i ragbyové hřiště. Další sportoviště (plavecký bazén, beachvolejbalové kurty aj.) fungují na blízkém Strahově. V bezprostřední blízkosti se rozkládá park Ladronka s inline dráhou, z druhé strany je přírodní památka Skalka, kousek je zahrada Klamovka.

Užitná plocha cca 210 m2 (z toho 9,9 m2 lodžie), zastavěná plocha 78 m2, balkony 9,9 m2 (3 × 3,3 m2), zahrada 369 m2, pozemek 534 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena rezervováno
Užitná plocha 210 m2
Lodžie 10 m2
Zastavěná plocha 78 m2
Zahrada 369 m2
Pozemek 534 m2
Parkování Garáž pro jedno vozidlo
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 39023
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.